Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy puszi-puszi belefér, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy puszi-puszi belefér, ha találkozok a volt barátommal, vagy ez bántaná a mostani barátomat?

Figyelt kérdés
Holnap összeül a haveri társaság, és ott lesz a volt barátom, akivel végülis sok minden nem volt, csak pár randi, egy-két csók, de semmi több, mert a srác nem szeretett belém, habár én belebolondultam teljesen. Ennek már több mint egy éve. Azóta új barátom van, aki viszont a volt barátomnak haverja, és holnap mind a hárman ott leszünk. Amíg nem jártam a mostani barátommal, addig mindig puszi-puszi volt az exbarátommal, és hát nem tudom, hogy holnap is ez lesz-e, és ha igen, akkor hagyjam-e. Mert nem akarom őt sem megsérteni, de a mostani barátomat sem. Mi lenne a helyes viselkedés? Vagy kérdezzem meg a barátomat, hogy mit csináljak? Őt semmiképp nem akarom kényelmetlen helyzetbe hozni.
2009. nov. 8. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
puszi jobbra-balra sz.tem simán belefér.
2009. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ha ennyire agaszt beszéld meg vele .Ö meg mondja a tutit gondolom
2009. nov. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan nem fogja kimondani, de zavarni fogja...
2009. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem mondd meg a párodnak, hogy nálatok ez így szokás, hogy őelőtte is így csináltátok. Csak hogy ne érje meglepetésként a dolog.

2009. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy őelőtte nem csak így csinálták...

:DDD

2009. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!