Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság ez tényleg csak ennyi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ez tényleg csak ennyi?

Figyelt kérdés

Olvasgatom erre a kérdéseket, és komolyan mondom mind a kérdések, mint a kommentek sok esetben egyszerűen elkeserítőek.


Ha a Nő nem akar bogyót szedni, sokan rögtön reflexből azt írják, hogy a (jobbesetben) szerelme, majd nyilván elhagyja, mert ki akar "zacskót dugni"... Rengeteg abberált ember, aki nem érti meg, hogy vannak nők akikre igen komoly mellékhatásokat fejt ki a bogyó?

Vagy ennek a másik véglete, mikor meg sem próbálják szedni, mert biztosan töknrevágja az egézségét, a pasi meg tényleg hordja a gumit egy életen át.

Mindkét esetben nem igaz, hogy nem lehet tolerálni a dolgokat...


Vagy hogy a csajom nem hajlandó lenyelni, ki is dobom rögtön...

A pasim elmegy 5perc alatt, megd*gatom magam valaki mással...


A párom nem akarja az análszexet, de én úgyérzem az fontosabb mint ő, inkább elhagyom...

Nem tud kielégíteni a párom, megbeszélni vele kinos lenne, keresek valaki mást...



Komolyan ennyi Nektek a szerelem? Hogy nem yneli le vagy hogy túl hamar elmegy? Nincs semmi tolerancia, nincs olyan, aki csak azért van valakivel, mert szereti?

Az, hogy mindenki lefekszik mindenkivel 2hét után, véelméynem szerint csak ezt eredményezi: a kapcsoalt alfája és omegája a szex lesz, és nem az érzelmek.

Hogy lehetnek így boldogok az emberek?


2009. nov. 8. 22:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Jajj, hagyd már az ilyen dumát. Neked nem mind1? Mindenki maga tudja. Nem a te dolgod. Azt válaszol mindenki amit akar.
2009. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez a világ már erről szól.Ha valami nem elég jó nekik,eldobják.Ha valami nem működik,nem kell nekik.Elsősorban persze azon van itt hangsúly,hogy ŐK jól érezzék magukat,és hogy NEKIK mi a jó.Az ilyen kamaszoknak a küzdeni akarás,és a tenni vágyás ismeretlen fogalom,ahogy az önzetlenség is(tisztelet a kivételnek!)Önzőek,hihetetlenül,egoisták,felszínesek és elkényeztetettek.Erre csak ezt lehet írni.Szerintem ez generációs hiba.Akit nem érint,ne vegye magára!
2009. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Még hozzá tenném,hogy az első válaszadóhoz hasonlók úgysem fogják megérteni,miről is beszélsz.Pedig jó volna,ha felnyílna egy-két szem!
2009. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Köszönöm a kérdést! És ezt irónia nélkül mondtam. Én is sokat gondolkodtam rajta, hogy manapság tényleg ennyire leegyszerűsödtek a dolgok, hogyha mindig jó a szex, akkor megtartjuk a partnerünket, ha probléma van, akkor meg kidobjuk. De legalább van rajtam és a barátomon kívül még egy ember (te), aki nem így gondolja. Egyébként én nem vitatkozok azzal, hogy egy kapcsolatban fontos és jó dolog a rendszeres, minőségi szexuális élet, csak sokan azt felejtik el, hogy nem ez a legfontosabb. És teljesen igazad van abban is, hogy egy jó kapcsolat nem bukhat el olyanon, hogy a partnerünk akarja-e az anál szexet, vagy le akarja-e nyelni a spermát stb... Ha egy kapcsolat ilyen (szerintem) apróságokon elbukik, akkor az kapcsolat életképtelen hosszú távon, hiszen mi lenne, ha a nő teherbe esik, és esetleg veszélyeztetett terhes, és el van tiltva akár hónapokig is a házas élettől? Akkor ott vége a házasságnak is akár? Persze nem lehet állandóan minden kérésére a partnernek nemet mondani, de igenis mindenkinek joga van ahhoz, hogy olyan dolgot, ami számára kellemetlen, fájdalmas, megalázó, nemet mondjon. Csak hát több megértés kellene az emberkbe. De hát ez van, ezt kell szeretni. Megváltoztatni másokat úgysem tudunk. Számomra már "csak" az a lényeg, hogy én megtaláltam azt az embert, aki nem hagy el azért, mert valamennyi önbecsülésem van, és esetleg valamire nemet mondok.
2009. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Első vok. Boldog párkapcsolatban normális élettel. Meglepő mi?


Csak azt nem csipem, hogy a hozzátok hasonlók akarják osztani az észt, a fene nagy bölcsességről. Mindenki más.

Titeket "mi" idegesítünk, minket meg "ti" .

Én még se tettem fel soha kérdést, hogy mit pörögnek egyesek ilyeneken, és miért hiszi azt 1-2 ember hogy majd megváltoztatják a világot. Nem vagyunk egyformák.


Lehet ti meg másba vagytok antiszociálisak. És? Engem spec quvára nem érdekel.

2009. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem érdekel az egész,nem tudom,mit keresel még itt!A magánéleted egy dolog,nem kérdezte senki.Ha eleve irritál a kérdés,menj máshova.Egyébként a világot senki sem szeretné megváltani,ha ma megtörténne,már az is késő lenne!
2009. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Pro és kontra.


Akkor mit kerestek Ti itt, ha sokszor aberráltak a kérdezők?

Azt kérdez mindenki amit AkAR. Ti is.Én pl, mégsem inditok kérdést,hogy nah, nézd már mér kérdeznek ilyeneket.


Rossz helyen jártok. Ez az oldal, pláne ez a rovat nem AZ, ami a fene nagy bölcsességet jelképezi.

Vallás rovat. Az való nektek.

2009. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Azt,hogy Neked mi való,nem részletezném! :-D Tény,hogy elég gusztustalan,hogy egyesek egy adag le nem nyelt sperma miatt milyen transzban tudnak lenni.Viszont az jó,hogy vannak még olyan emberek,akik értelmesek,és nem az anális szextől teszik függővé a kapcsolatuk milyenségét.
2009. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Szöveg értelmezés egyes.

Állatira nem a spermáról meg análról van szó.

2009. nov. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Olvass a sorok mögött,Drága! :-) Nehéz,ugyeee...
2009. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!