Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen lányokra mondjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lányokra mondjátok azt, hogy aranyos?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok,hogy ha azt mondjátok a nőcire,hogy ez egy aranyos csaj,akkor az mit takar?Mondjuk azt: ,,Aranyos,rendes,meg minden,de nem egy álomnő..."Szóval az ilyen lány a szomszédból típusú csajokra céloztok ilyenkor?Aki szódával elmegy,de járni nem járnátok vele?Esetleg az is lehet aranyos,akivel megpróbálnátok egy kapcsolatot?Eddig én azt tapasztaltam,hogy ha aranyosnak tartanak,akkor többnyire inkább az ,,elmegy" kategóriába suvasztanak be,és nem igazán tekintenek rám Nőként.Érdekelne a véleményetek a téma kapcsán.
2009. nov. 8. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányos alkatú, törékeny, alacsony, babaarcú stb. Én imádom az "aranyos" lányokat, csak ilyen barátnőim voltak eddig.
2009. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mem tudnám leírni így hirtelen, de nekem az aranyos lányok a kedvenceim. : )
2009. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor a Te szemszögedből nézve aranyos vagyok,mert pici vagyok és törékeny! :-)Az arcom mondjuk nem a legszebb,de az is kislányos,meg szerintem az egész lényem is.Néha viszont zavar,hogy inkább vagyok kislány a fiúk szemében,mint Nő. :-)
2009. nov. 8. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretem az aranyos lányokat, mdjuk nekem az aranyoshoz az is hozzátartozik , hogy egy kicsit visszafogottabb, tehát nem akar állandóan bulizni meg ilyenek.
2009. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Aranyos? :)

Pontosan ahogy az 1. válaszoló írta. Én is az aranyos lányokat szeretem. :)


(Leírni hasonlat alapján így lehetne szerintem: olyan, mint amikor egy macskára mondják, hogy aranyos. (Gondolom innen ered a "Szia cica! Van gazdád?" duma.))

2009. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Aranyos? A kövér, molett nőkre is szokták mondani.
2009. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bamboochatheone ***** válasza:
A RAJ-okra akiken van kb 3 kg színarany.:)
2009. nov. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sukár Raj-baba azért még nem vagyok,hogy rágjám ki az íletedet!!! :-) Meg túlsúlyos sem. :-)
2009. nov. 12. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!