Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretek bele túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek bele túl könnyen az emberekbe?

Figyelt kérdés
Na jó, az túlzás, hogy beleszeretek, de ha valakivel elkezd alakulni valami vagy csak beszélgetek valakivel, aki nagyon tetszik, egyből arról álmodozok, hogy együtt vagyunk, hajlamos vagyok felruházni olyan tulajdonságokkal, amik lehet, hogy nem is léteznek. Tudom, naiv és gyerekes dolog, de mégis mit tegyek, hogy ez elmúljon? 18/L
2013. okt. 6. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erre csak Boci Boci Tarka 2 tudhatja a választ!
2013. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hű, vicces.
2013. okt. 6. 18:39
 3/13 anonim válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok...
2013. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak fiúban.
2013. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne akard hogy elmúljon, jó dolog ez csak egy kicsit kell óvatoskodni vele nehogy kihasználjanak.
2013. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Írj rám, kíváncsi lettem rád.
2013. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Sajnos engem ezért használtak ki, és nem tudom hogy szokjak le róla
2013. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

sehogy én ismertem pár ilyen lányt mint te de azok is így képzelődtek és elakartak rabolnixD kb annyira be voltak indulva mikor küldtem 1 képet magamról de szeretem az ilyen lányokat :D

17/F

2013. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem foglalkozz mással többet pl. tanulás, családtagok, hobbi, haverok. És akkor nincs időd álmodozni róluk :)
2013. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak fiú.
2013. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!