Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el azt a nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babóca777 kérdése:

Hogy felejtsem el azt a nőt, akivel a párom lefeküdt, amikor külön voltunk bosszúból?

Figyelt kérdés
Ez már lassan 2éve volt,de nem tudok szakadni a gondolattol,hogy mással volt!Azóta,hogy akkor kibékültünk nagyon jó a kapcsolatunk,de ez a nő nagyon sokáig nem hagyta békén és a mai napig,amikor már kapcsolata van több,mint fél éve,facebookon kiír dolgokat a múlttal kapcsolatban,mert ő beleszeretett a pároomba,hogy fáj neki,nem tud így élni,hogy szomorú...és utalásokat tesz arra,hogy engem pedig utál!Ebbe kezdek már bele bolondulni és már arra is gondoltam,hogy dokihoz kéne fordulnom,mert megszállottja lettem,vagy nem tudom,hogy fogalmazzam...minden nap facebookját nézem,meg ilyenek!
2013. okt. 6. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Facebookon nem lehet letiltani?
2013. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De le lehetne,csak nem tudom megtenni...nem engedi az agyam:-S Borzasztó rossz érzés és rendesen már bolondnak érzem magam!És a gond,hogy ez egyre durvul!
2013. okt. 6. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ér annyit az a nő,hogy te tönkre tedd magad miatta.A párod feküdt le vele,ami a legrosszabb,bosszúból.Tehát nem feltétlen a nő a hibás.Abban hibás,hogy nem bírja elfogadni a helyzetet,de az előzményekben nem.Ennyit nem ér.
2013. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem ér...de nem bírom ki,hogy ne nézzem meg!Párom anno elküldte és tudta,hogy nem kell neki másra,csak arra!Tudta,hogy rá 2hétre mi kibékültünk,úgy,hogy elötte 2évig velem volt és engem is szeretett!Szóval azért annyira sztem ö sem ártatlan!Csak azt nem értem,hogy ha már rendes kapcsolata van,akkor mért az én páromnak utalgat kiírásokkal,idézetekkl stb!És az ő barátja ezt mért tűri...:-S
2013. okt. 6. 19:25
 5/5 viktor123456 ***** válasza:
Szakíts. :-)
2013. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!