Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjam el egy buliba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el egy buliba?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki nagyon tetszik. Megyünk bulizni az ozstálytársnőmmel meg pár barátnőjével és elszeretném hivni ezt a fiút is, de nem tudom hogy,meg senki se tudja hogy tetszik nekem, habár a fiú szerintem tudja. Titokban 3x elcsattant egy csók, utoljára viszont finoman lekoptatott még a nyár elején amikor elhivtam találkozni, és ez miatt van bennem egy félelem... Mit tanácsoltok? :)
2013. okt. 6. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
elhivod bulizni oszt cső
2013. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és ha megint lekoptat? nem akarom ujra átélni... és aztán minden nap látnom kell a suliba.
2013. okt. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!