Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi nőgyűlölő itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi nőgyűlölő itt az oldalon?

Figyelt kérdés
azért utálják a nőkert mert irigyek hogy velük senki nem jön össze ? vagy valami magyarázatot várnék mi ez a nagy gyűlölködés itt?
2013. okt. 6. 19:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Párszor csúnyán elbántak velük és azt hiszik ez már indok,hogy az összes nőt lenézhetik.

Pedig csak a többségük érdemli meg a szöveget.

2013. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mert sok ember csajozni jön ide, akiket valami nagy csalódás érte. Így az olyan kérdéseket, amik nem az ismerkedéssel kapcsolatosak, hanem mondjuk "Tetszik egy fiu...", akkor egyből írják, hogy TE FELSZÍNES!
2013. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Megkérnélek valamire!!!

Kérlek NE általánosíts!!! Nem mindenki gyűlöli a nőket.. Én például nem!!

Hisz náluk van az összes p* nci *-* :D

2013. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok az olyan nő, aki a kuytának sem kell és irigykednek, ill sok az olyan srác, aki nővel maximum a wow-ban kerül kontaktusba...
2013. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
igen ebbe lehet valami.. bár ez a nagy négerezés is.. én pl egy nőt nem ismerek akinek néger pasija lenne vagy azokhoz vonzódna..
2013. okt. 6. 19:23
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azért, mert a sok csalódott ember feljár ide, ahol névtelenül kiadhatják a dühüket. Mivel sokan vannak, így még fel is spanolják egymást alkalomról alkalomra.

Arról viszont fogalmam sincs, hogy miért jó ez nekik. Úgy értem, mi a jó abban, hogy az ellenkező nemre úgy tekintenek, mint valami ellenséges, gonosz fajra?

2013. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Igen, irigyek vagyunk, mert senki nem jön össze velünk és az első válaszolónak is igaza van.


De általában ezek a dolgok csak a mentálisan nem teljesen ép emberekre jellemzőek. Normális egészséges emberek nem így gondolkodnak, szerintem legalábbis.


Négerekről inkább ne is beszéljünk, hogy mit művelnek itt a városban...

2013. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

miért hol élsz te ?

és mit művelnek ?

elszedik a fehér nőket mi ?

2013. okt. 6. 19:25
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy hol, titok. Viszont most ellepték a várost elég rendesen egy menekülttábor miatt és hajkurásszák a lányokat szó szerint az utcákon. A lányoknak meg persze ez marhára tetszik... Saját szememmel is láttam és mások is beszámoltak erről.
2013. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

nem a nőket kéne támadni azért mert az ilyen négerező hópihékbe egy csepp udvariasság kedvesség nem szorult..

meg akkora lúzerek hogy egy nőt nem tudnak összehozni.. magunka.. ezért másokat támadnak sőt egy egész rasszt..

azért mert ők bénák és pár értelmes csaj inkább elküldte őket.. az még nem jelenti azt hogy minden nő a négerekre lenne ráállva csak ti vagytok a bénák (négerező nőgyűlölő fiúcskák)

2013. okt. 6. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!