Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor voltatok szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor voltatok szerelmesek az életetekben?

Figyelt kérdés

En 2-szer, ha igaz.:)

Mi zajlott bennetek?


2013. okt. 6. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igazi szerelemmel kétszer. Fellángolás, vonzódás többször volt.
2013. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer. Pedig már 28 éves vagyok, de soha nem éreztem úgy senki iránt, mint amilyen az első szerelem volt, még középiskolában.


28/F

2013. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

0, talán összejön majd egyszer:)


24/F

2013. okt. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kétszer.


Vagy ha az ovit vesszük háromszor :D


Az első gimiben volt, 4 évig jártunk, a végére megromlott.


Illetve most vagyok szerelmes.

2013. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

(0-az általános iskolai alsó tagozatost nem számolom.)

1...

2...

3...

4...: ez van most...


Mind a négy plátói persze, de nagyon komoly és évekig tartó...

A 2-es és 3-as között volt kettő hosszabb kapcsolat is, de utólag visszagondolva, szerintem én azokba nem voltam szerelmes, jó is, hogy már nincs.

Úgy tűnik én csak azokba leszek szerelmes, akikkel sosem leszünk egy pár...


És igen, ezek mind szerelmek a részemről, hiába nem tudjátok elképzelni ezt... :)


35N

2013. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Én azt el tudom képzelni, hogy egy plátói szerelem erősebb legyen a tényleges kapcsolatoknál. Tulajdonképpen az enyém is az volt, bár a lány tudott róla, járni azonban a klasszikus értelemben nem jártunk soha. Nekem inkább az a furcsa, hogy túllépni hogyan tudtál ilyen könnyen rajta, és egy újabb, ugyanolyan erős plátói szerelembe esni. Aztán még egybe. Aztán megint még egybe. És ilyen rövid idő alatt. Én az elsőt sem tudom elfelejteni...
2013. okt. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer voltam szerelmes.
2013. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban egyszer ketszer elofordult hogy jobban tetszett nehany lany a tobbinel, de az elso szerelmen kivul tobb komoly nem volt.
2013. okt. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1 valódi szerelem + 1 nagyon erős nagyon plátói :) És sok kis fellángolás.


22/L

2013. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2- majd megőrültem a srácért, de éretlen voltam, kapcsolatfüggő és idióta, az életem meg épp romokban volt, úgyhogy csak pár hónapig tartott az egész. A mai napig felkavar, ha látom őt, szerencsére csak 2x láttam.


A jelenlegi barátomba pedig szintén beleszerettem, csak már kicsit óvatosabban és lassabban, eleinte elfojtottam az érzelmeimet, mert féltem.

2013. okt. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!