Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 20 lányból 20 nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 lányból 20 nagyon helyesnek tart, és kihívóan/stílusosan öltözködöm, és nem vagyok öntelt nyomulós paraszt, sőt inkább túlságosan távolságtartó, akkor van esélyem a későbbiekben összejönni egy hasonló tulajdonságokkal rendelkező lánnyal?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy ne legyen mű, hanem természetesen legyen szép.

Főleg: fehérbőrű,szőke/hamvasszőke, és ami nagyon fontos, intelligens legyen.


Vagy álomvilágban élek?



2013. okt. 6. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy húszból 20 helyesnek tart, szóval szerintem álomvilágban élsz.
2013. okt. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dicsak, mijaz hogy fehérbőrűű te veréb
2013. okt. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A puding próbája az evés... csak ne felejtsd el enni azt a pudingot, ha eléd teszi a sors.
2013. okt. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
úgy érted, találtál 20 lányt a világon, aki helyesnek tart?
2013. okt. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Konkrétan megkérdeztem személyesen és interneten is azt a 20 lányt, szóval hivatalos. Innentől már mindegy nekem mit hiszel.
2013. okt. 6. 23:46
 6/17 anonim ***** válasza:

A nők máshogy osztályozzák a férfiakat, mint mi a nőket. A helyesnek tart az önmagában nem jelent semmit.


Tetszhetsz 20-ból 20-nak, de ha megismernek utána hánynak? Ez itt a kérdés.

2013. okt. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kerülték a szemkontaktust amikor megkérdezted? Esetleg elkezdték dörzsölni a kezed vagy megpaskoltál a vállad?
2013. okt. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, az álomvilág ha még a haja színét is megszabod. Te mit szólnál hozzá, ha megtalálnád életed szerelmét, de ő közölné, hogy bocs, de ő x hajszínt szeretni neked meg y, így esélyed sincs?
2013. okt. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az a 20 lány.
2013. okt. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Itt most nem a 20 lányról van szó. Sokan megbámulnak, nagyon szép lányok is mondták már, hogy ha rámnéznek szebb lesz a napjuk. Suliban is, utcán is mindig néznek. És nem szabtam meg a hajszínét.. az csak plusz pont lenne ha szőke.
2013. okt. 7. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!