Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog majd keresni? Miért így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog majd keresni? Miért így szakított?

Figyelt kérdés
Hirtelen felindulásból szakított velem a barátom, ő se tudja pontosan miért. Meg hogy nem így tervezte, nem akart megbántani, de neki nem megy. Ez mind egy nap alatt játszódott le, semmi jele nem volt ennek. Reggel még ott aludt nálam, reggelizett, így szeret, úgy szeret. Pár órával később dühöngve eldöntötte. Nem akar írni, mert fél hogy bánt vele... Mondta, hogy egy-két óra alatt lezárta magában. De azért fáj neki, mert boldog volt nekem. Nem értem az egészet, főleg hogy az akkori hétvégét együtt töltöttük és semmi veszekedés nem volt.
2013. okt. 7. 00:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

A lányok már csak ilyenek..

Nincs mit tenni.

2013. okt. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. Ő a pasi.
2013. okt. 7. 00:25
 3/26 anonim ***** válasza:
van valakije
2013. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Lina93 ***** válasza:

Beszéljétek meg! Kérdezd meg, hogy mi történt? E setleg valamivel megbántottad? Vagy ha nem is te, akkor valaki más? Csak valamiért ez rajtad csapódott le.

Lehet, hogy tényleg nem gondolta át, csak valami rossz dolog történt vele és így reagált.

Kérdezd meg őt mindenképp és kérd meg, hogy beszéljen veled róla. Kérj magyarázatot mindenképp!

2013. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Késő van már :DD
2013. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%
Félrekeffentett, dehát ezt nem lehet bevallani, inkább jelenetet kell rendezni.....
2013. okt. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
4-es! Én próbáltam, de nem akart magyarázkodni, sem semmi egyéb. Csak annyit mondott, hogy eldöntötte és lezárta magában.
2013. okt. 7. 00:30
 8/26 Lina93 ***** válasza:

# 7


Milyen idősek vagytok és mennyi ideje vagytok/voltatok együtt?

2013. okt. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
én 28 ő 30. másfél hónap volt, de meg volt őrülve azért, hogy végre komoly kapcsolata lesz. És hogy mennyire boldog. Viszont szakításkor gyorsan meg akart tőlem szabadulni. És nem mert a szemembe nézni. Fb-ről sem törölte ki a dolgaimat, amiket küldtem. Pedig elvileg lezárta...
2013. okt. 7. 00:38
 10/26 A kérdező kommentje:
a szexszel sokat vártunk, egy hónap után történt meg, szóval ezzel sem volt gond...
2013. okt. 7. 00:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!