Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmehennétek prostihoz ha a a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmehennétek prostihoz ha a a nejetek sose akarna házaséletet élni? Évek óta és csqk azért mert utálja mert régen prosti volt . És indorodik az egész szextől azt mondja. De ezt csak házassag után vallotta be pár év után. De szeretem! Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 00:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mert ti az egész kapcsolat alatt nem is szexeltetek és úgy vetted el? Azért már az sem egyszerű a sztoriban hogy elveszel vkit és utólag tudod meg hogy egy szakajtónyi kamionos benne járt előtte.

Amúgy meg el kell döntened hogy őt szereted jobban vagy szexelni és a 2 közül választani.

2013. okt. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
a legtisztább, ha vele megbeszéled
2013. okt. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1 ha szereted nem választasz prostit

2 ha pihenteted a dolgot és ő is szeret akkor ki fog elégíteni

3 akit szeretsz azt boldoggá akarod tenni. Találjatok közös megoldást.

2013. okt. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Salx Narval ***** válasza:
Ez baromság, ha ennyire undorodik valaki az nem megy férjhez sem. Más problémája van az asszonykának, lehet, hogy ép veled, csak nem akarja mondani. Üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat, bár ha évek óta tart már, nem tudom van e értelme bármit is rendbe tenni.
2013. okt. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még nem hallottam. Kérdezd meg tőle, hogy menjél e, vagy mi legyen? Már ha szeret akkor csak megérti, h neked is vannak szükségleteid.
2013. okt. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4-nél a pont
2013. okt. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kamu kérdésnek tűnik!
2013. okt. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Elmennétek prostihoz? Hiszen te már elmentél. Sőt, ott is maradtál.
2013. okt. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem hinném, hogy normális dolog, ha sokáig nincs szex. Sajnos nálam is ilyen időszak van, mégis néha "erőt veszek magamon" , hogy a férjemnek jó legyen. Én spec. tudom mi az oka. Túl vagyunk terhelve, hulla fáradtak vagyunk = ingerültek vagyunk egymással és egy kötekedős emberrel nem akarok ágyba bújni.

Mondtam már neki, olyankor mindig összeszedi magát és akkor a szex is megy, csak az a baj, hogy a sok-sok tennivaló felőröl minket. Tudom , hogy ez így nem jó, a fiatal önmagunknak árnyékába sem érünk ezen a téren... Fogalmam sincs, hogy csináljam vissza?!


Kíváncsi lennék, hogy ez máshol is így van-e. Lehet nálatok is ez van, eselteg próbálj udvarolni, hátha beindul a szekér.. Ha viszont a múltja miatt valóban undorodik a szextől, akkor pszichológus. Nem lehet egy házasság jó, szex nélkül szerintem. Ha keresnél fizetős partnert, az csak az ürítésed oldaná meg, nem a valódi problémát, szerintem. Ráadásul gerinctelen dolog is lenne a feleségeddel szemben.

2013. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen az elözmény, kérdezd már meg az asszonykátol, hogy miért ment hozzád? Ragaszkodj a válaszhoz. Azt már tudta, hogy a F-knak vannak ilyen szükségleteik, hiszen azért fizettek neki. Ha azt monja, hogy azért ment hozzád mert szeret, akkor igazán megtehet annyit, hogy néha odatartja neked és ugy csinál, mintha ez lenne a legföbb boldogsága. Ha meg nem szeret, nyugodtan keress más csajt, akár egy fizetöset.
2013. okt. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!