Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki bejön, még nem beszéltünk, de majd leszólítom, na mindegy nem ez a lényeg.

Hanem, hogy a myvipjen a kepjen egy srac(akit ismerek, discos, partnerváltogatós..) olyasmit írt neki commentbe, hogy: "szép vagy szeretlek (L)(L) (K)" stb... a lány erre úgy válaszolt : "köszi én is szeretlek (L)(L)".. stb, viszont adatlapjában egyedülállónak van jelölve, szerintetek van köztük valami? srác 16, lány 14-15 éves.


2009. nov. 9. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd. Szerintem az ilyen korú lányok még szeretnek füllenteni, és "kapcsolatszerzés reményében" írja ki, hogy egyedülálló. De attól még, hogy a srác ezt írta neki, nem jelent semmit. Szerintem az lenne a legjobb, ha odamennél hozzá, és leszólítanád, és te magad kérdeznéd meg, hogy van e valakije. Ez a legbiztosabb, hogy megtudd mi a helyzet
2009. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Lehet hogy szeretik egymást de még nem járnak.

Nézd meg a fiú adatlapját hogy kapcsolatban van-e

2009. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a srác is egyedülálló.
2009. nov. 9. 14:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
csak azért csinálják hogy lássák az emberek milyen népszerűek, hogy szereti őket a másik nem. egyébként van olyan hogy pasi haverjaimnak szemébe mondom hogy én úgy szeretlek. és tudják hogy nem szerelmi vallomás, csak nagyon fontosak nekem mint barát. lehet hogy velük is így van, bár így látatlanban nem tudom
2009. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
újra xD :D már a másikra válaszoltam :d hány éves vagy?
2009. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
semmi nincs közöttük...nyugi.
2009. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne, ha megkérdeznéd a lányt,h van e barátja.

De am lehet csak nagyon jó barátok...

Attól függetlenül,h az van kiírva vkinek myvipen,h egyedülálló,nem mindenkinél jelenti azt,h az is

2009. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a végét elb* xD

szval,h attól függetlenül,h mi van kiírva vipre,kapcsiba is lehetnek...v egyedülállók

2009. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nah kiderült, hogy mégis járnak, ma kézen fogva láttam őket az utcán menni. Na mindegy, legalább megspóroltam egy kínos beszélgetést...basszus
2009. nov. 13. 14:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy nem fog sokáig tartani az a kapcsolat.:)

Szerintem attól még ismerkedhetsz vele, ha tetszik, kedveled ne mondj le róla.

2010. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!