Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenetek? Foleg lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenetek? Foleg lanyok kellene hogy segitsenek, de fiuk tanacsa is jol jonne? (! )

Figyelt kérdés
Van ket helyes fiu osztalytarsam, es szemlatomast mindkettonek tetszem.De nem egyforman mutatjak ki. Az egyik inkabb nyugodtabb, a masik meg inkabb piszkal. En a nyugodtabba mar 7 eve szerelmes vagyok, de nem tudom hogy elmondani neki. Ebben kene segitseg! Fiuk ti hogy varnatok el hogy egy lany nektek szerelmet valljon? vagy valami ilyesmi. Nem tudom hirtelen kifejezni. Help.;););) 14/L
2013. okt. 8. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ovis szerelem beteljesül de cuki
2013. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mosolyogj rá sokat, beszélgess vele.


Azt azért elárulod, hogy a másik srác hogy jön a kérdéshez?

2013. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cuki a kérdés és te is cuki vagy.
2013. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A masik. Fogalmam nincs. Csak leirtam. Ez az elso valaszolonak megy..
2013. okt. 8. 22:45
 5/5 anonim válasza:
Nem vecsésre jársz suliba véletlen?
2013. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!