Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond ellent, utasítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ellent, utasítja el a nő/lány a bókot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe totálisan beleestem amit a lány az első pillanattól fogva észre is vett rajtam, de ő a közeledési, ismerkedési szándékomat valamiért hárítja. Tegnap este jobb lehetőség híján bókoltam neki:

"Még most sem tértem magamhoz, mámorító gyönyörben volt részem. Őszintén minden hódolatom a tiéd."

Erre azt a választ kaptam, hogy kérlek ezt ne, s mikor rákérdeztem, hogy ezzel most mi rosszat mondtam azt válaszolta:

"nem akarok tőled semmit, nem értem, hogy akkor miért írsz nekem ilyet"


Lehet, hogy akarná csak túl gyors lennék? Segítséget kérnék én úgy érzem kölcsönös a vonzalom még ha elutasítóan reagál is.


2013. okt. 9. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
elég nyálas voltál...ez nem jön be a csajoknak
2013. okt. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire elutasító veled, akkor nem akar tőled semmit, ahogy azt le is írta, nem tudom miért kell értetlenkedni.

Egyébként az ilyen nyáladzással nem sok nőnél lehet sikert aratni, többet érsz, ha rövid, frappáns bókokat használsz.

2013. okt. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tanácsot kérnék nem szeretnék mindent elrontani amikor megkérdeztem hogy privátban közösségi oldalon kommunikálhatunk-e azt külön díjazta is szavakban. Tudat alatt úgy érzem ő az aki bedobta a csáberőjét, hogy felfigyeljek rá?!
2013. okt. 9. 07:34
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj ide, kölyök. A lány érthetően leírta neked, hogy nem akar tőled semmit, mi olyan rohadt érthetetlen ezen?


Hiába magyarázod be magadnak, hogy akar tőled valamit, ha közben pont, hogy nem.


Ja igen, ez a szöveg pedig szánalmasan nyálas és nagyon nem a jó értelemben.

2013. okt. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszed, hogy okosabb vagy nála (vagy úgy általában mindenkinél...) Pedig csak szerelmes. Ez az érzés képes olyasmire is amire józan ember nem is gondolna.

A csaj megmondta nem kellesz neki, fogadd el és ne gondolj bele többet mint ami.

2013. okt. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyálasnak mondanám, inkább csak kicsit soknak. Bóknak elég annyi, h "nagyon csinos vagy/jól áll ez a ruha/ gyönyörű az arcod" stb. Legalábbis nálam ennyi az, amitől nem érzem magam kellemetlenül és örülök is neki.


Egyébként sajnos igazuk van a többieknek: a lány nem akar tőled semmit. Írásba is adta, ennél egyértelműbben már nem lehet ezt közölni.

2013. okt. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled semmit, így a bókolás is nyomulás és próbálkozás az ő szemében. És ez őt zavarja. Tehát, fejezd be és keress mást. A csaj elég egyértelmű volt és kulturált, tartsd tiszteletben. Ha majd érdekled észreveszed (de kizárt, hogy ilyen nyálszöveg után érdekelni fogod valaha is).
2013. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az eddig látottak alapján valahogy úgy képzelem a privát chatelés javaslat-bedobását, hogy addig-addig fojtogattad a nyáláradatoddal, míg inkább rábólintott a beszédpartnerségre, nehogy a végén még ezzel is zaklatni kezdd. Aztán az is lehet, hogy a vonzalom hiányától függetlenül tényleg bírta a fejedet valamennyire, de én azt kizártnak tartom, hogy a felszín alatt rád legyen állva. Egyes nők mikor "küzdésre" akarják sarkallni az udvarlójukat, azt kacérabb, játékosabb módon teszik, úgy, hogy a "visszautasítás" mellett tisztán kivehető legyen, hogy ilyesmiről valójában szó sincs. Táncolj még egy kicsit az idegein, hátha elborul az agya és elküld a halálf[a]szára, utána pedig gyere vissza, és tedd fel a "Miért bunkó p[i]csa/telhetetlen r[i]banc az összes lány?" kérdést.

Visszavárunk.

2013. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
előttem már elmondták páran, majd koppansz egy nagyot :D
2013. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, fiam. Ha azt mondja, nem akar, akkor nem akar. a bíróságon is azt fogod mondani, hogy nemet mondott, de igazából szerinted akarta, mikor nemi erőszak vádjával ülsz majd ott?

Tudod mi az a mondat, ami az erőszaktevők száját leginkább elhagyja az eset közben? Az, hogy "Tudom, hogy te is akarod" Ha szerinted ez nem elcs-szett, akkor te vagy elcs-szett. És innen már könnyen rá lehet jönni, hogy az, amit te csinálsz, ez az önhitegetés, nagyon-nagyon remek út ahhoz, hogy később (nem feltétlen a te esetedben, de akár valaki hozzád hasonló esetében) elhatalmasodjon a dolog.

Ha a nő nemet, mond, akkor te leállsz, és keresel másikat. Ez az élet rendje, és még s-ggfejnek sem fognak nézni.

2013. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!