Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok?! Kort is írjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok?! Kort is írjatok legyetek szívesek!

Figyelt kérdés
Lányok! Ha odamegy hozzátok egy srác egy buliban,és be is jön akkor kb hány százalék az esélye annak hogy lefeküdjetek? Illetve mikor lefekszetek valakivel van-e valami kikötésetek a szexszel kapcsolatban?
2013. okt. 9. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
mekkora ostoba kérdés! ha ronda vagy vagy akkor semmi
2013. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha bejössz akkor 100% előbb-utóbb
2013. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg fura kérdés, ez annak függvénye, hogy mennyire jön be a srác, lehet-e belőle több.
2013. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a srác és én is neki,miért is ne teperjem le??

Szeretem sokkolni a pasit tehát velem csak rosszúl járna,mert nagyon kifacsarnám....a lényeget leírtam,gondolom.:)

2013. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Átlagban 33,17%, de legutóbb a 47,28%-ot is elérte.

Kor, kor, kor, kor.

2013. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Upsz....nõ vagyok nem kamasz lányka.Kifelejtettem.:)
2013. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha minden fiúval lefekudnék aki tetszik akkor én lennék a világ legnagyobb kurv.ja :D csak úgy biztosan nem fekszek le vele... kicsit húznám aztán igen
2013. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok tényezőtől függ. Ittasság, van e óvszerünk, van e hely, ki a pasi, megvan-e épp..Ha ezek rendben vannak, akkor akár meg is történhet. Ha valamelyik is túl sok vagy nem klappol, akkor nem esélyes.


22/L

2013. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jézusom...
2013. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az kevés, ha bejön, legyen pénze is.
2013. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!