Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálhatta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálhatta?

Figyelt kérdés
Felhívtam telefonon, hogy már elég ideges vagyok, mert amire hetekkel korábban kértem, nem intézte el. Elég csúnya dolgot mondott én meg lekiabáltam,és kinyomtam a telefont. Utána rögtön írt egy sms-t hogy végzett, és jön a cuccaiért. El is jött. Olyanokat mondott, hogy beteg vagyok mert kiabáltam vele, stb... Soha nem láttam még ilyennek. Elvitte a cuccait, fb-n letiltott, nem lehet elérni, nem akarja megbeszélni. Annyit megtudtam, hogy már a kapcsolatunk alatt kinézett magának egy csajt fb-n, akit a szakítás után fel is vett. És most vele "kavar". Csak annyit írt, lezárta a kapcsolatunkat, nem szeret már, fogadjam el. És nem érti miért nem tudom olyan gyorsan mint ő. Tenném hozzá, egyik pillanatra a másikra! Ja, és azt mondta, boldog volt, de muszáj volt ezt a döntést hoznia.
2013. okt. 9. 11:11
1 2
 1/17 ASOT ***** válasza:
Nem ismerlek téged, ahhoz hogy véleményt alkossak ahhoz rólad is többet kéne tudni.
2013. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 ASOT ***** válasza:
Miért kiabáltál vele, volt e rá elég okod, miért tarthat betegnek, nem vagy tényleg betegesen ragaszkodó levegőt elszívó, nem e mentél valójában már az agyára ésatöbbi...
2013. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ket9 válasza:
Szerintem próbálj meg kicsit lehiggadni. Higgadtan átgondolni, hogy valóban megérte-e az idegeskedést. Meg kéne próbálnod úgy viselkedni, mint akinek nem ért véget ezzel a kapcsolattal az élete. Nemcsak ez az egy férfi van a világon. Kezdj új életet. Ha ő így akarta, szállj ki te is. Viselkedj úgy, hogy érezze, rajta túl is van életed és a dolgaidat egyedül is el tudod intézni. Ha valakit szeretünk, és boldogok voltunk vele, akkor muszályból nem lehet ilyen döntést hozni, ráadásul a másik fél nélkül. Ha viszont igen, akkor nem is tudja mit tesz és a másik csajjal is ugyanezt fogja tenni.
2013. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én mindent megadtam neki, elfogadtam őt olyannak amilyen, elég nehéz a természete, én szerettem őt, mondtam is, hogy volt már rossz kapcsolatom ahol kihasználtak, erre ő is ezt tette. az igaz, hogy megszóltam akkor amikor 2-3 órákat késett, és nem tudta megmondani hol volt, de mindig azt mondta, változtatni fog rajta, mindenre ezt mondta. de azért lehozta szépen behülyített, sikerült neki, hogy szerelmes legyek belé, és csak most látom, ő is olyan mint a többi, amit akart, megkapta és megváltozott. pedig a szexszel is vártam, ő is várni akart, de már siettette, utána már csak azzal nyaggatott mindig, hogy mikor szexelünk már. az ágyban is mindent megkapott, szemmel láthatóan boldog volt. ezt mondta is.
2013. okt. 9. 11:24
 5/17 A kérdező kommentje:
az exe folyton likeolt nála, és cukikat kommentelgetett a képe alá, nos, ezt nem intézte el, ezért kiabáltam már vele, mert engem már nagyon idegesített. ő meg elég csúnyán beszélt velem, mint nővel. bas.zod, baz.d meg, stb... Gondolom ez természetes! Ja, és nem akaszkodtam rá, minden szabadságteret meg kapott, sőt! Még túl sokat is!
2013. okt. 9. 11:28
 6/17 A kérdező kommentje:
aznap mikor szakított, még ott aludt nálam, azt mondta, hogy nagyon szeret, és soha nem hagy el, pár órával később meg is tette. Úgy ölelgetett, mint még soha. Szóval nagyon nem értem az egészet.
2013. okt. 9. 11:30
 7/17 ASOT ***** válasza:

Jólvan így már meg lehet érteni téged.

Mert tudod meg kell ismerni a másik felet is mert nem mindig csak az egyik a hibás.

Persze lehet h volt valami apróság ami neki nem tetszett és részedről nem volt jogos vagy túl sok volt.

DE! Ebben a kapcsolatban az elenyésző lehetett.


Szóval gyakorlatilag sz---ard le nyiss egy új fejezetet az életedben köbö aszerint ahogy a 2-es válaszoló is írta.

2013. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ASOT ***** válasza:
vagyis a 3-as na. :)
2013. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És hogyan miközben gőzöm sincs miért csinálta? Fb-ről is tiltott. Nem keres, nem lehet elérni. Persze már nem keresem, mert egy sms-re sem válaszol.
2013. okt. 9. 11:33
 10/17 ASOT ***** válasza:

Nem is fogod megtudni soha. Nem fog konkrét választ adni mert nincs is rá érthető magyarázata. ÉS nem is fogja érdekelni.

Egyszerűen már nem szeretett téged talált mást akit jobban, aki jobban érdekelte.


ennyi...

2013. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!