Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja az osztálytársaimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja az osztálytársaimat ha csókolózok ma bevontak egy tanárt is és az azt mondta h lehet hogy szólni fog az osszinak, mit tudok tenni? Hogy védjem meg magam ha netán szembe kerülök az osszival?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
MOndd azt, hogy nem tudtad, hogy ezt nem szabad és kérj érte bocsánatot és ígérd meg, többet nem csókolózol az iskolában, és tényleg ne is csókolózz ott. Elvégre munkahely, tanulni megyünk oda vagy mi van, nem???
2013. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lina93 ***** válasza:
45%
Miért? Tanárral csókolózol?
2013. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sehogy, gondolom általános vagy, ha nem engedik a tanárok se tedd azt amit ők mondanak kibirod suli végéig aztán suli után csokolóztok. Az osztálytársaid meg féltékenyek azért ilyenek sok Sikert :)
2013. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled kérdező. Tanulj meg viselkedni.
2013. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

3. Őőő, féltékenyek? Már ne haragudj, de iskolába kötelező járni. Mi jogon kényszerítik rá bárkire is, hogy olyan kelljen ott látnia, amit nem akar?

A csókolózás látványa sok mindent kiválthat az emberben, és határozottan negatívan is hathat a tanulásra, koncentrációra, csak a sok ember, aki nem gondolkozik, csak éli az életét, ebbe bele se gondol, mert minek.

2013. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lina93 ***** válasza:

Sulin kívül kellene intézni ezt. Osztálytársaidnak biztos kellemetlen úgy körülötted lenni, hogy nyaljátok egymást a pároddal.

Szerintem 1-2 puszi belefér nyilvánosan, de több nem. Ez anno a mi sulinkban is elég nagy port tudott kavarni, hogy már végigvonulsz a folyosón és nem akarsz sehova sem odanézni mert már szinte mindenki mindenkit nyal..

Elég kellemetlen.

Megértem az osztálytársaidat abban az esetben, ha ugyanerről van szó, de ha csak 1-2 puszi, akkor az még szerintem nem gáz.

Osztályfőnöködtől meg szerintem nem kell tartani, ilyen miatt szerintem még senkit sem rúgtak ki iskolából, csak innen kezdve figyelj oda!

2013. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Naná, hogy zavarja őket, smárolj iskolán kívül, nem odavaló. Vagy csak feltűnési viszketegség?
2013. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
SZOBÁRA, b-szdmeg.
2013. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6. Igazad van, bár szerintem pár puszi látványa is jól el tudja vinni mások figyelmét, el tudja terelni a gondolatokat, és akár tönkre tud vágni egy dolgozatot is, mert úgy felpiszkálja az embert és úgy eltereli a figyelmét, hogy az csak na! Ez nem vicc!!
2013. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lina93 ***** válasza:

# 9


Nem gondolom, hogy addig fajul a dolog, hogy órán is ezt csinálják, szerintem ez inkább a szünetekről szól, de ha úgy van ahogyan mondod, akkor nagyon igazad van.

2013. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!