Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőim káromkodása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőim káromkodása hatással van a népszerűségemre, szerelmi életemre?

Figyelt kérdés

Most 9.-es gimis vagyok, és a barátnőim rengeteget káromkodnak. Vagyis az egyikük kevesebbet de akkor is. Mikor nem megy neki valami (a káromkodósabbnak) olyanokat mond hogy Kapd be a f#szomat k#rva g#ci... meg anyád p#csáját te hülye rib#nc..(szünetben.nem órán)

Sztem ez egyàltalán nem vicces de ők nevetnek rajt. Egyébként nagyo jöl megvagyunk meg minden de szeretném tudni: Ti barátkoznátok egy olyan lánnyal akinek a haverjai káromkodnak/összejönnétek vele?

Próbálok majd egyedül is járkálni meg kicsit önállósodni tőlük de szerintetek is megoldásez? Beszélni nem fogok erről mert már megtettem de nem érdekli őket egy idő után ujra rászoktak...összeveszni sem akarok.



2013. okt. 10. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Káromkodni menő dolog.
2013. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már más társaságnál vagy nem mert a többi lány nem "menő"?
2013. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
káromkodni sztem nem menő. én sem igazán vagyok az, de jó kapcsolatot ápolok más emberekkel is.
2013. okt. 10. 17:35
 4/7 anonim válasza:
sztem ez nincs hatással a te életedre max ha te is csúnyán beszélsz és a pasi veled járna nem a barátnőidel szóval őt miért érdekelné h ők hoyg beszélnek
2013. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
irtózom az ilyen beszédű emberek társaságától:)
2013. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális férfiakat elriaszthat. De nektek úgyis a rosszfiú, macsók kellenek, azokat meg nem zavarja.
2013. okt. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért ez már túlmegy egy határon... én is szoktam mondani hogy, basszus, cseszd meg, b@ssza meg, de azért csak ilyen "gyenge káromkodásokat."

Ha a barátnőid nem veszik figyelembe, hogy téged ez zavar, hagyd őket a francba. It looks real, but not is real... :)

2014. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!