Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elkezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elkezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval ez most egy nagyon fura kérdés lesz. :D Idén kaptunk egy új fizikatanárt (középiskola) szerintem olyan 15 évvel lehet max. idősebb nálam. Valószínű nincs se felesége, se barátnője, se gyereke. Eszméletlenül jól néz ki! :D Órán mindig őt nézem, míg a többiek a füzetbe, meg ki az ablakon bambulnak, meg néha figyelnek. Ő is mindig az én szemembe néz. Szinte minden második mondatát nekem mondja, majd elolvadok, amikor a szemembe néz! :) Van olyan, amikor percekig nekem mondja a dolgokat. Nem tudom, hogy ez most mit jelentsen, mármint van még sok olyan, akinek mondhatná ennyit a dolgokat, de mégis nekem mondja. Én naaaagyon nem bánnám, ha lenne köztünk valami. :) Most van egy végzős osztálya amúgy. Szerintetek milyen apró jeleket lehet ilyenkor küldeni neki? Vagy hogyan kell közeledni hozzá? :) Mindig amikor meglátom ráz a hideg, meg ilyen baromságok. Olyan szép a mosolya! :D

Bocsi a nyáladzásért! Légyszi segítsetek! Köszii :)


2013. okt. 13. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerint bukik rám a föci, az infó, a fizika és az irodalom tanárom is...

Ha látja, hogy figyelsz, egyértelmű, hogy neked fog magyarázni, nem pedig annak, aki le se szarja az egészet. Volt, hogy föcin a tanár végig nekem meg a haveromnak mondta az anyagot, mert látta rajtunk, hogy érdekel, amit mond és figyelünk rá. De van felesége és még fiúk is vagyunk úgyhogy sehogy nem lett volna jó. Nem kell egyből hülyeségeket bebeszélni magadnak, erre figyelj.

2013. okt. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért neked mondja, mert te vagy az egyetlen, aki a figyelem jelét adja, azaz ránéz miközben beszél. Képzelheted milyen rossz lehet úgy beszélni 30 embernek, hogy közben egyik sem abba az irányba figyel...
2013. okt. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!