Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tarom bunkóságnak ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tarom bunkóságnak ezt egy FIÚ részéről?

Figyelt kérdés

Szóval ma reggel mentem a járdán a kutyámmal, és szembejött egy fiú biciklivel (a járdán ugyebár), csak úgy lassacskán. Kettőnk közé esett a buszmegálló, amellett nem fértünk el ketten, és mivel úgy tűnt, neki esze ágában sincs félreállni, ezért félreálltam én. (Igaz, hogy a járdán ment, igaz hogy nem is lendületből, de mindegy.) Mikor elaraszolt mellettem, olyan felháborítóan beképzelt arccal bámult rám, még annyit se mondott hogy kösz. Hozzátenném, faluban lakunk. (Ahol mindenki köszön mindenkinek, de ő nekem soha, mondjuk ez nem tartozik ide.)


Szóval, csak nekem magasak az elvárásaim udvariasság terén?



2013. okt. 15. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megesik az ilyen. Lehet nem rég kelt és még nem annyira járatta be az agyát. Szerintem kár az ilyesmin aggódnod, mivel az emberek nagyobb része azért képes az ilyesmire.


Amúgy meg ereszd le a biciklije kerekeit, az elég nemes bosszú lenne. :D

2013. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az elvárásaid az udvariasság terén jogosak, csak a mai emberek közelről sem ismerik ezeket. Tisztelet a kivételnek. Szóval inkább nem kéne idegesíteni magadat ilyen apróságokon. Én nekem se szokták megköszönni, de nem is nagyon érdekel.:)
2013. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az milyen lett volna, ha rámosolygok és azt mondom, szívesen? :D
2013. okt. 15. 10:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Még a végén azt hinné, hogy tetszik neked, aztán itt bombázna minket a hülye kérdéseivel.
2013. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam csinálni, bár én férfiként nem mosolygok csak lealacsonyító hangnemben beszélek ilyenkor, de általában észreveszik magukat. :D
2013. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én mindig azt szoktam. Ha köszön, ha nem, én reagálok :D


Valamivel nekem is kell szórakozni :P

2013. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én alapnak tartom megköszönni ha egy férfi előreenged vagy ilyesmi. :O
2013. okt. 15. 10:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy biciklivel miért nem az úton közlekedik valaki, a járda a gyalogosoké. Ezt biztos megmondtam volna neki. Pláne faluban, még azt se mondhatja, hogy fél a nagy forgalomtól az úton.
2013. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eleve bringával járdázni parasztság, menjen az úttesten, elvégre a kerékpár is jármű.
2013. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Je Veux ***** válasza:

Én ezt úgy szoktam, hogyha valaki nem köszöni meg, hogy udvarias voltam(annak okán, hogy ő meg hülye, mint a te esetedben is), vagy épp nekem jön/rámtapos/fellök és bocsánatot se kér, akkor lekezelő hangon utána szólok úgy, hogy rájuk se nézek.


Szóval a 'szívesen' és a 'semmi gond' elhagyja néha a számat ilyen szituációkban.

2013. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!