Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonságok, milyen vagy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonságok, milyen vagy? (lent)

Figyelt kérdés

Melyik az a jelző,amit a legtöbben mondanak rólad/neked?

És mi az,ami szerinted leginkább jellemző magadra?

(lehet rossz és/vagy jó )


bocsi,nem tudom melyik kategóriába írhattam volna


2013. okt. 15. 10:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kíváncsi, cserfes, jószívű, megértő. Makacs, hirtelen indulatú, idegbeteg.
2013. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Rossz:Makacs,kombinálós,agyalós,arrogáns

Jó:Mindent meg lehet velem beszélni,humoros,jó fej,kitartó

2013. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hmm... őrült? :D

Mármint amit rám mondanak. Meg talán az, hogy irányító. De kaptam már azt is, hogy jófej vagyok. Ezt nem tudom megítélni nyilván. Egyszer kaptam azt is, hogy jóképű, de ezzel nem tudok igazán egyet érteni.


Egyébként szigorú, szabályokat betartó, szúrós szemű (kivéve ha jó a kedvem persze), idősebbnek tűnök a koromnál egy picit. Szilárd elveim vannak, amikből nem engedek még akkor sem, ha az engedés komoly nyereséggel/előnyökkel járna. Szeretem úgy csinálni a dolgokat, ahogy szerintem és az általam követett értékrend szerint HELYES. Még akkor is, ha ez ellene megy a világnak magának. Nincs bennem csordaszellem egyáltalán.


22/F

2013. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Bolondos,vidám,humoros,cserfes,makacs,kicsit hisztis,túl igazságos,szókimondó.
2013. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Protokoll szerű.

Kollégáim szerint megbízható, barátaim szerint okos, egy két lány szerint édibédi, egyéb lányok szerint érdekes, vagy ijesztő gondolom ,mert úgy néz sok, mintha valami földönkívüli lennék. Anyám szerint semmirekellő. Öreg lányok szerint, "húú ha 30 évvel fiatalabb lennék...mmm". Gyerekek szerint vicces, szórakoztató.

Szerintem a leginkább antiszociális vagyok, csalódott és türelmetlen.

2013. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mások szerint intelligens vagyok és nagyon jó humorom van. (az előbbivel nem feltétlenül értek egyet)

Rossz tulajdonságaim: lustaság, makacsság és ebből fakadóan nehezen vagyok meggyőzhető arról, hogy nincs igazam akár részben, akár egészen.

Egyéb jó tulajdonságaim: jóindulatú és széles látókörű vagyok.

2013. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

- okos (bár én nem érzem úgy, hogy ez igaz lenne rám, szerintem csak jól tudom játszani a bölcset)

- gyakorlatias

- kedves és megértő (szerintem ez sem igaz rám)

- sportos kisasszony (ezt azért kaptam meg, mert mindig betekertem a gyakorlati helyemre, ha esett, ha fújt, a szaktársaimtól meg azért kaptam meg, mert mindig az edzések miatt maradtam ki a legtöbb közös programból, de szezon függő, hogy mennyit sportolok)

- szorgalmas (ez sem igaz rám, nem is értem ezt miért kaptam meg)

- "édes", "tünemény" -ezt csak fiúk mondták még rá, de nekik még nem kellett velem együtt élniük... muhaha


Negatív:

- csipkerózsika

- ciklus függő (rám igaz a mondás: mesi alatt a tárgyalásokkal inkább egy terroristánál kell próbálkozni)

- illetve ha álmos vagyok vagy fáradt akkor nagyon türelmetlen vagyok és könnyen osztok bárkit.

2013. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Jó: dinamikus, humoros, kommunikatív, erőteljes, szenzitív, önzetlen, okos, élénk, szangvinikus, kolerikus

Rossz: türelmetlen, olykor haragtartó, makacs, néha önző, hirtelen haragú és irányító

2013. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Idegbeteg, visszahúzódó, antiszociális..jaj már!!!


nincs kedvem!

2013. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szép, mosolygós, bájos, csinos.
2013. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!