Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen techikákat alkalmazhato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen techikákat alkalmazhatok, ha teljesen be vagyok zsongva a tanáromtól és besokkolok ha a közelemben van? Hogy lazítsak? Hogy tegyek rendet a fejemben, és nézzek rá úgy mintha közömbös lenne?

Figyelt kérdés

Ha meg tudnám játszani, már az is jó lenne. Nagyon kellemetlen már ez számomra. Teljesen be vagyok sokkolva mikor meglátom, mikor a közelemben van, vagy órán és ha beszél velem.

Nem akarom így végigcsinálni az évet, mert elég ciki.

Nem hiszem hogy neki megfordult volna a fejében, hogy ez a lány meg megbolondult, szal sztem ő nem vette észre, de nekem pocsék így.

Alapvetően talpraesett csaj vagyok, nem vagyok szívbajos, de vele teljesen elmegy az eszem, leáll az agyam.


Mit csináljak? Ha észre veszi rajtam hogy mi a helyzet akkor nagy valószínűséggel meg akar majd d**** a viselkedése alapján. Azt meg végképp nem akarom.


Hogy titkoljam? Tudtok valami technikát, amivel bárki le tudja magát nyugtatni? Mire gondoljak?


Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!



2013. okt. 15. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem akar majd megdgni mert fontos neki az állása


keress hozzádillőbbet

2013. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De meg akar d***** mert már más hallgatójával is megtette. Meg látom hogy hogy néz rám...
2013. okt. 15. 23:18
 3/14 anonim ***** válasza:
ja hogy egyetemről van szó. az más...
2013. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem se kizárt h azt akarja én már nem lepődöm meg semmin a mai világban.....de neked kell eldöntened mit akarsz kezdeni a helyzettel és csak te tudod magad kontrollálni és nem az alapján amit itt írni fognak h csináld ezt csináld azt....
2013. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Eddig azt csináltam, hogy magamra erőszakoltam az önkontrollt. Hát kitörölhetem vele a hátsó felemet..Addig tart a józan eszem, míg meglátom.
2013. okt. 15. 23:23
 6/14 anonim ***** válasza:
valójában te akarsz bszni?
2013. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor engedj a csábításnak.... ;)
2013. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogok...még ha akarnék se..
2013. okt. 15. 23:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem... hiszen Te is akarod...
2013. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De nem lehet...:( Megőrülök tőle. :(
2013. okt. 15. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!