Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már többször volt visszatérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször volt visszatérő hüvelygombám. Elmentem több nőgyógyászhoz is fel írtak különböző kúpokat, gyógyszereket, kenőcsöket. Párom is kapott gyógyszert és kenőcsöt is de csak 2 alkalommal. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 17:47
 1/8 A kérdező kommentje:
folytatás: De ezek ellenére újra és újra kiújul. Ez lehet azért is mert a páromat nem mindig kezelik velem párhuzamosan. Akárhányszor aktus jön létre köztünk, vagy óvszerrel vagy anélkül a páromnak mindig feldagad a pénisz végén található bőr.
2013. okt. 16. 17:48
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt a bajom, megoldás volt rá, betadine kúp.

Párodnak lehet elég lenne canesten, nem tudom.

2013. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, jó hogy leesik :)) Először is, ilyen esetben mindig együtt kell kezelni titeket. Nekem anno azt mondták, párom egy 7-ig napi 2 alkalommal kenje a nemi szervét canesten krémmel.


Emellett, csodálom hogy egyetlen orvos sem mondta még (vagy nem is említed), hogy canidida diétát kellene tartanod! Ez szerintem nagyon fontos, nekem is rengeteg panaszom volt. Amióta megcsináltam, talán nem is volt már tünetem. Persze mindig fontos odafigyelned a táplálkozásodra és az életmódodra, mert különben ne sok eredményt várj ha hajlamos vagy rá...! :S

Attól hogy folyamatosan dugogatod magadba a kúpokat, a szervezeted még folyton el lesz gombásodva.....

2013. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. és ezt a candida diétát hol találom meg? vagy esetleg le tudnád írni nekem? nagyon megköszönném
2013. okt. 16. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg oldal, fórumok foglalkozik vele, csak keress rá a neten. Sok helyen más-mást írnak róla, hogy mit szabad enni, mit nem, de szerintem ha következetesen megtartod a fő pontokat, az is rengeteget segít. Szénhidrátbevitel drasztikus csökkentése: minden cukortartalmú dolog, fehér pékáruk kerülése, stb. Ha nem igazán vagy hozzászokva az ilyen dolgokhoz, nagyon nehéz lesz, de megéri, mert van akinek tényleg csak ez segít. Számomra elég nagy volt a fogyókúrás hatása is.

Még szokták ajánlani hogy a fehérneműket, törölközőket magas hőfokon mosd, vasald, hogy a gombák ne maradjanak meg.

2013. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségetek. Ki fogom próbálni és remélem hogy használni fog
2013. okt. 16. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaa még: Vannak úgynevezett grapefruit csepp kivonatok, gyógyszertárba lehet venni. Az is ajánlott napi fogyasztásra gomba ellen :)
2013. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy grapefruit mag kivonat értelmesen :D
2013. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!