Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoltátok ti? (fiúk)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltátok ti? (fiúk)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány,akit visszajelöltetek face-n, de nem ismeritek. Mikor írnátok rá? (nincs barátnőtök,tegyük fel) ráírnátok ha szépnek találjátok,vagy ha nem az,akkor nem?
2013. okt. 19. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem kell h szép legyen, elég ha csak valamiért bejönne a képeken. ráírnék h honnan ismer engem és ha kitérő zavarba ejtős válasza van akkor felajánlom a tea melletti megvitatást élőben :D
2013. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nekem bejön ráírok, ha nem akkor nem írok rá
2013. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:DD


és annak örülnétek ha a lány írna először?

2013. okt. 19. 18:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem már többször jelöltek be ismeretlen lányok. Még az elején az egyiknek írtam, hogy ismerjük-e egymást? Visszaírt, hogy nem, és hogy miért kérdem? Mondom azért, mert bejelöltél ismerősnek, de nem is ismerlek. Ennyit írt vissza, OK. Azóta úgy vagyok vele, hogy visszaigazolok nekik, de nem foglalkozom velük! Most is vannak olyan "ismerőseim", akikről azt sem tudom, hogy kik azok! :D
2013. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
haha :D ja hát igen, fordítva nekem is vannak olyan fiú ismerőseim akiket nem is ismerek, gondolom ha akar megismeri majd rám ír. ennek függvényében szerintetek írhatnak lányok is? mármint nem kell azt gondolnunk hogy nem ír a fiú mert nem jövünk be neki vagy ilyesmi?
2013. okt. 19. 18:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, persze annak örülök, ha a lány ír rám, sokkal jobb, mint fordírva
2013. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha bejelöl egy lány, és tetszik akkor visszajelölöm, és megkérdezem ismerjük e egymást, ha viszont nem tetszik akkor nem jelölöm vissza, mert max az ismerőseim száma nőne, az meg nem érdekel, hogy mennyi.
2013. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy egyből ráírnék, de biztos hogy csak akkor jelölnék vissza, ha legalább valamennyire szimpatikus lenne a lány.

De valószínű hogy vagy egyből ráírnék, vagy soha. Ha esetleg megoszt vagy "lájkol" valami érdekeset, akkor lehet abból hoznék ki valamit.

2013. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó,akkor melyik az igaz? nézd meg mit írtál...
2013. okt. 19. 19:43
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy..aki válaszol légyszi arra is, hogy akik chat-en ott vannak legelöl és az ismerősök között is eléggé elől vannak a listán azok miért vannak ott? tehát nekem tényleg vannak olyan ismerőseim akiket nem ismerek személyesen, vagy egy szót sem beszéltünk még soha, de ők sincsenek is előrefele.
2013. okt. 19. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!