Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglátott minket mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglátott minket mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka a 6 éves kisfiam meglátott minket szex közben és nagyon kínos volt mert nem tudom mióta nézhetett minket...ilyenkor mi a teendő?

2013. okt. 19. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Ha kérdez, válaszolsz és nem sunyítasz.
2013. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ő szintjén válaszolsz, és ami a legfontosabb, őszintén !
2013. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjátok azt, hogy a papa és a mama csak játszottak egy kicsit. Lehet, hogy egy életre elég traumát szerzett.
2013. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem nagyon kevés emlékem van 6 éves koromból. Tesóm most 6 éves, és ha megkérdezem tőle, mi volt ma az ebéd az oviban, nem emlékszik rá. Sztem hamar elfelejti... főleg, ha nem is foglakoztatja a dolog. Máshogy viselkedik azóta, mint az előtt? Mert ha ne, akkor nincs probléma...
2013. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy csomó emlékem az óvodából, sőt van egy másik is, melyet kb 4-5 éves koromban szereztem, de még mindig előttem van az egyik balesetem emléke.
2013. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!