Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fiú tetszik a legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiú tetszik a legjobban az alább felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

-alacsonyabb, kicsit duci, szőrös, barna szem és pici fekete haj, tipikus mackó, kerek arcforma

leginkább jellemező rá, hogy olyan kis kocka, és kevés önbizalma van, de aranyos.

-magas (185 körüli), világosbarna, "borzolható" haj, hatalmas szúrós kék szemek és széles mosoly, hosszúkásabb arcforma, sportos, szálkás, nem kigyúrt

legfőbb jellemzője a titokzatosság és az ész.

-középmagas, barna haj és szem, hosszúkás arcforma, sötétbarna haj, sportos, izmosabb mint az előző

ő érzékeny és művészi.

-alacsony, kopasz, zöldeskék szem, nagyon izmos, nagyon sportos, széles vállai vannak

ő humoros és okos is.

-nagyon magas (193 körüli), fekete haj, sötétbarna pici szemek, tetovált, nagyon izmos, nagyon barna, rengeteget ad magára, kerek arcforma, zselézett haj

ő egy kicsit agresszív, de vicces

-ő is elég magas, szőke, felnyírt haj, megnövesztett arcszőrzet, ami szintén világos szőke, kék szemek, rengeteget kondizik, stílusos, mindig napszemüvegben van.

ő hiú és sokat törődik magával.


Kíváncsi vagyok.:D Köszi!


2013. okt. 20. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. talán még a 3.:)
2013. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jah nekem is a második
2013. okt. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
második és harmadik. ^^
2013. okt. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
miért? :O Azt hittem mindenkinek az utolsó fog:D tökjó.
2013. okt. 20. 09:30
 5/14 anonim ***** válasza:
2. Vagy 3. De nem árt, ha van humorérzéke:D
2013. okt. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A szőke haj azért nem jön be a legtöbb csajnak mert a sötét haju férfiaknak van karakterük és férfias hatást kelt, míg a szőke haj lányos, metroszexuális hatást kelt bár ha van kis szakálla ahogy irtad is az úgy kicsit más, de akkor is a sötét haj nyerőbb. második voltam.
2013. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
masodik. a harmadik sem rossz, csak hozzam alacsony lenne, mert 173cm vagyok
2013. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A második:)
2013. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3,2
2013. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
harmadik mert érzékeny és művészi<3
2013. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!