Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs egyetlen olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs egyetlen olyan pasi sem ebben a világban, aki őszinte?! (Nem kell elolvasni, ha hiszel a szerelemben)

Figyelt kérdés
A szerelemnek egyszerűen nincs értelme. Soha nincs jó vége. Én többet nem akarok sírni egy pasi miatt sem. Bizonyára tisztelet jár a becses, általam nem ismert kivételeknek, akik nem b@sszák át a lányokat. Nekem ehhez még rövidke életem során nem volt szerencsém. Az ellenpéldájára viszont már túl sokszor. Váljék egészségére a szerelem mindenkinek, aki hisz benne. Lehet, hogy szívtelen dög vagyok, amint azt sokan tartják...

2013. okt. 22. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tudnád hány meg hány millió nő gondolta már ezt:D
2013. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nyugi szívem, én is ugyanezt gondolom mint te, és rólam is ugyanezt gondolják,mint ez.
2013. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azazhogy nem szívtelen dög, hanem érinthetetlen jégkirálynő :P
2013. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
engem meg a lányok b*sztak át. Ez van, fel kell nőni, túltenni magad rajta, és várni a kivételt. Az élet az orál egy swingerklubban. Mindekit szopatnak össze-vissza.
2013. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, mostantól érinthetetlen jégkirálynő leszek. Ez egy jó ötlet.
2013. okt. 22. 22:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Igazad van..... Telhetetlen önző az emberek nagy része nincs semmi empátia az emberekben erkölcsileg egyre romlottabbak lesznek ilyen szavaknak h szeretet, barátság , szerelem már nincs.súlya lassan üres szavak..... Régen megvolt a rendje mindennek 20-as éveikben párt választani, gyerek család...most sajnos felborult és fellazult a jól bevált hagyomány már csak a saját örömszerzés fontos.....igazad van kérdező, sajnos.....
2013. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mindig másban kell keresni a hibát... Az éremnek két oldala van. Ha ennyi rossz tapasztalatod van/volt változtatni kéne már a kapcsolati stratégiádon, nem? És előre lefektetni a szabályokat, irányelveket. Oda-vissza. Ha nem megy, nincs jelen a szerelem. Nem próbálgatni kell mindenkivel a szerelmet meg a kapcsolatot, hanem megvárni még jön az igazi. 7 éves párkapcsolatom van ami 16 éves korom óta tart.
2013. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne,nem is olyan kevés van mint hinnéd. :)

De nyugi én is ezeket érzem,csak srác vagyok.Én őszinte vagyok velük,és engem vágnak át,csak tudod meg kell válogatni kivel kezdesz,mert nyilván a jobban kinéző srácok akik megtehetik hogy átbasszanak ők ezután is meg fogják tenni,hiszen 20 másik lány akar majd velük lenni.

2013. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szerelem egy szó. Amire viszont érdemes törekedni, hogy MEGb****anak, és ne pedig ÁT ;)


peace!

2013. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélem ez most csak hirtelen felindulás. :)

A lényeg hogy vannak őszinte férfiak, a lényeg hogy add meg az esélyt, és ne add magad könnyen. Akkor azzal már kiszűröd azokat, akik nem gondolják komolyan. Szűrd ki azokat is, akiket állandóan csajokkal látsz, meg akikre minden csaj rámászik. Adj magadnak időt, hogy megismerj valakit, és ne kapkodj el semmit. Meglátod téged is megtalál majd így az, akinek meg kell. :)

2013. okt. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!