Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval , van egy lány aki tetszik (legyen neve Ágnes), és a legjobb barátnője az osztályból , az az egyik ismerősöm (itt Hajnalka).


Szóval, most a kezdetektől magyarázom el ,hogy úgy ahogy megértsétek! Lehet kicsit hosszú lesz!



Hajnalkával még 2 éve ismerkedtem meg , zeneiskolában , igaz 2 évvel idősebb nálam , azóta eléggé sokat beszélgettünk.

Ő osztályt ismételt , mert sokat hiányzott betegség miatt , szóval már osztálytársam.

Ágnes pedig egy másik iskolából jött lány , akibe mondhatni hogy első perctől kezdve belezúgtam .

Aztán persze múlt az idő , sokat beszélgettem szinte mindenhol kettőjükkel (külön-külön) , közbe ők is jó barátnők lettek.

Egyik nap elárultam Hajnalkának hogy tetszik nekem Ágnes , aztán megkértem Hajnalkát hogy kérdezze meg Ágnestől hogy érez- valamit irántam , persze úgy hogy nem mondja el a nevemet, erre Hajnalka persze hogy elmondta .

Jó , azután úgy nem volt semmi...

Mostanság meg mikor megemlítem Ágnest Hajnalkánál , akkor folyton azt mondja hogy "NEM FOG ÖSSZEJÖNNI , MERT NEM ÉREZ IRÁNTAD SEMMI" , pedig Ágnessel elégé jókat szoktunk facebookon beszélgetni , és ez addig fajult , hogy inkább hagyom mind a kettőt , mert ugye az ember ugyanolyanokkal barátkozik!



14/f



2013. okt. 24. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nehéz az életed
2013. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez most hogy jön ide?! Amúgy meg semmi más bajom ,csak megkérdeztem...
2013. okt. 24. 18:14
 3/4 Moszuke ***** válasza:
100%
és most mért nem hiszed el azt amit hajni mond? szerinted poénból mondja azt? csak felvilágosítanálak, hogy friendzoneba vagy téve csak nincs ágiban annyi gerinc, hogy ezt megmerje mondani ezért hajnin keresztül próbálná amit te nem hallasz meg mert szerelmes szűrőn át érzékeled a külvilágot. ennyi
2013. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na , tényleg barátzónába tett be , köszi a választ <3 ment a zöldpacsi!
2013. okt. 26. 18:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!