Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ha a barátotok facebookon szakítnana és?

Figyelt kérdés

Meg szeretném venni ha kijön PC-re s arra gondoltam virtuálisan szakítok a barátnőmmel a poén kedvéért, h "kapcsolatban vele: GTA V"


Mi lenne a reakció? :))


2013. okt. 24. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. ez : anyááád
2013. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az hogy 1 f szkalap vagy...

Ez k rva nagy poén... -.-

2013. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
... ez nagyon nagy, kész ezen behaltam, szal ha fészen már nem vagytok kapcsolatba=nem is jártok a valóságba. De egyébként jó poén ez a GTA-s szarság. :D
2013. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem a te fajtádnak az életben soha nem is volt, és nem is lesz barátnője, úgyhogy a kérdésed kizárólag elméleti síkon marad. de így is, úgy is gyökér vagy.
2013. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
azt, hogy még nagyon gyerek vagy.
2013. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
én a barátnőd helyében dobnálak. azonnal. most komolyan, még a poén kedvéért se.. neked hogy esne, ha a barátnőd virtálisan kidobna, és helyette azt tenné ki, hogy "kapcsolatban vele: 17.000-os Louis Vuitton táska"? (olyat próbáltam írni, amit a fiúk nagy része utál, ugyanis a lányok úgy vannak a játékokkal, mint mi az ő cipőikkel és táskáikkal) tehát érted.. ha esetleg neki is elmondod, és beleegyezik, akkor a haverok miatt esetleg, de úgy hogy nem szólsz neki, úgy semmiképp, az jönne le neki, hogy a GTA V fontosabb neked, mint neki.. ha meg így van, akkor nyugodtan.
2013. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon gyenge poén már ez a GTA V.


Amúgy mérges lennék rá, hogy nincs benne annyi tartás, hogy személyesen mondaná el.

2013. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

" ugyanis a lányok úgy vannak a játékokkal, mint mi az ő cipőikkel és táskáikkal"


Lány vagyok, sőt: nő, de marhára nem! Egy számítógépes játékot többre értékelek, mint egy idióta táskát, aminek a nevét kell megfizetni!

Én nem sértődnék be ettől a poéntól, mert ez csak egy poén. Aki emiatt fröcsög, az a lány/nő annyit is ér. Humortalan fap*na. :)

2013. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most komolyan ennyire brutálisan facebook függők vagytok, hogy ha ott törli ezt vagy elrejti akkor az felér egy megcsalással vagy mi? Hova süllyed a világ dugás alkalmazás nincs még a fészbukon?
2013. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8as, igazad van, de a nagy általánosságról írtam, kivételek mindig vannak persze, és örülök, hogy te többre tartod a fiúsabb dolgokat, mint a táskákat és cipőket, ezt azt jelenti hogy egyedi vagy..:)) (de szerény személyem szerint, a kérdező 15 és 18 között lehet, a GTA V PC-re kb 17/22k lesz, és olyan gép kell hozzá, ami 200 forint minimum.. ebből nagyjából lejön az, hogy a kérdezőnek nem olyan barátnője van, aki szereti a fiús dolgokat, hanem egy plázacica csaj, akinek a fb szinte az élete.. de javítsatok ki ha tévednék:/ )
2013. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!