Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogyha az egyetemen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogyha az egyetemen nem vagyok kolis akkor kimaradoka diakeletbol? A sajat varosom egyetemere szeretnek jelentkezni de akkor ugye nem vesznek be a koliba. Mit csinaljak? L

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen kimaradsz a szexből, szexből ja és a szexből ja és majd elfelejtettem, bocsánat a piálásból meg az alkoholizálásból!!!
2013. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha összebarátkozol a kolis évfolyamtársaiddal is.
2013. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Es ha mennel koliba akk +meg nyernel alvatlan orakat +nem kell aggodnod a tanulas miatt mert ugyse fogsz tudni tanulni xd
2013. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es erre segit a golyatabor ugye? Marmint a baratkozasban:)
2013. okt. 26. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen a gólyatábor nagyon fontos, én sem vagyok kolis nem vettek fel és kicsit kirekesztve érzem magam a közösségből, holott minden buliban ott vagyok, csak a többiek már inkább a koliszobákban nyomnak el egy-egy spanglit...
2013. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a gólyatábor nagyon fontos, én most másodéves vagyok és miskolcon úgy van h csapatokra voltunk osztva és nagyon sok csapattársammal azóta is nagyon jóban vagyunk és napi szinten beszélünk, am meg a koli annyira nem fontos, mondjuk én kolis vok de én egy nyugisabban vok és bulizni átjárok másokhoz :D ha vannak ott ismerősök akk tök mind1 nem is bánom h nem vok ott egész nap mert nálnuk nyugivan, és bulizni áttok menni, de azért néha jó a nyugi. Am meg a koli talán azért fontos dolog ebben mivel gondolom szüleiddel élsz és azért csak másabb oda hazamenni vmikor éjszaka mint felmenni a koliba ahol kb mindenki leszarja h mikor érsz vissza :D De egyébként annyira nem vészes ne félj ilyesmitől, próbálj meg minél több barátot szerezni és azok úgyis hívnak meg visznek mindenhova :)
2013. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is attól még, hogy ugyanabban a városban laksz, felvehetnek. Nálunk azt hiszem, 60 pontból 3-at lehet kapni arra, hogy milyen messze laksz. Inkább szociális alapon megy a dolog. Szóval add be a jelentkezést, vesztenivalód nincs.

Másodszor ha nem vesznek fel, bulizni akkor is bejárhatsz :)

2013. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!