Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen nők felelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen nők felelnek meg nektek?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy nagyon okos és művelt legyen? Csak azért kérdezem, mert én nem tartom magam butának, de túl iskolázott sem vagyok oktatásügyileg. Igaz naiv és őszinte lány vagyok, ami miatt a férfiak kicsit lekezelnek.

És azon csodálkozom, hogy ott vannak unokatesóim, akik kibuktak vagy a középiskolából v. a főiskoláról és mégsem tartják őket butának a férfiak, nem cikizik őket, hogy még egy középsulit se tudtatok elvégezni. Sőt hobbijuk sincsen, az egész életük a facebook-ról meg a vásárlásról szól, ami ugye anyuci zsebéből megy, mivel még csak nem is dolgoznak. Én meg itt vagyok tanultam is, dolgozom is és még is lenéznek a férfiak csak azért mert naiv és őszinte vagyok. Hol van az igazság? Mi fontos nektek?

Emellett a külsőmmel nincs gond, vagyok olyan mint unokatesóim.


2013. okt. 26. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Valóban lenéznek a férfiak és nem pedig csak beképzeled magadnak? Nem vagy kicsit féltékeny az unokatestvéreidre amiért nekik "könnyebb" élet adatott? A kérdésed amúgy teljesen felesleges, mert ahány ember annyi vélemény. Így leírni úgysem lehet. Az őszinteséget én díjazom személy szerint, de azt tudni kell normális "csomagolásban" továbbítani.
2013. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A naivitás szerintem aranyos dolog, de könnyen kinövi az ember, ha olyan környezetbe kerül, szóval nincs vele probléma. Az őszinteség nálam alap követelmény, szóval azzal is minden oké. Ha átlagosan szép vagy és nincsenek túl nagy hibáid, akkor nálam nyerő vagy és nem vagyok egyedül ezzel, az biztos ;) Szóval fel a fejjel, járj nyitott szemmel és megtalálod a neked való férfit.
2013. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szar társaságban vagy. Vannak olyan férfiak, akik nem kezelnének le téged. (mondjuk ezek mások szerint lúzerek). Én pl. önimádó emberekkel nem foglalkozom, mert általában azok néznek csak le.
2013. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rozsomákember válasza:
Röviden: főz, mos, takarít, lenyeli
2013. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!