Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A civil állásom mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A civil állásom mellett prostituáltként dolgozom. Mit találjak ki, mit csinálok, ami hihető és nem tudják ellenőrizni?

Figyelt kérdés
Bárkinek, aki rákérdezne, hogy mit csinálok. Most betegszabin vagyok, egész héten dolgozom, amúgy pedig a normál állásom mellett szabadnapokon.
2013. okt. 27. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy ügyvédbojtár vagy :D Mint az így jártam anyátokban...:D
2013. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ja, az ügyvédbojtár az jó szöveg:D
2013. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

van 1 beteg testvéred akit ápolnod kell mert ő nem tudja ellátni magát.


még a végén felfognak nézni rád! :D

2013. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy pszichológusnak tanulsz:D
2013. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok...:D Most látom, hogy hülyeséget írtam xD *Így jártam anyátokkal-ban.
2013. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ááá, aki rákérdez, az már ismer annyira, hogy ezeken átlásson. :D A tesóim külföldön élnek, a pszichológia pedig nagyon sokban kerül, és nekem annyi pénzem nincs :) (Ha lenne, nem ezt csinálnám...)
2013. okt. 27. 09:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindegy mit találsz ki, egyszer úgyis kiderül. Mondd azt hogy Hostesskedsz. Ami igaz is. :)
2013. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Ajándékként kaptad egy beteg külföldi rokontól? Nem ellenőrizhetik szvsz.


Ami viszont engem érdekel, hol lehetne meglátogatni?

2013. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De a hostessek általában nem fixen 12-22-ig dolgoznak, hanem alkalmanként pár órát. :D Mondjuk van külföldön családom, úgyhogy ez akár hihető is lehet...

Akiknek beindult a fantáziájuk és jönnének: tessék böngészni a beszamolok.com-ot, és ha véletlen pont engem találtok meg, akkor az mázli :) (Ha meg nem, az is, mert nyilván akkor nem is tetszem ;D)

2013. okt. 27. 09:25
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Ez így nem ér... legalább privátban tessék megírni, hogy hol vagy található
2013. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!