Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mitöl indultok be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mitöl indultok be?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogyha bármit választhatnál, milyen hajjal, sminkkel, illattal, fehérnemüvel, fazonnal, stb.-vel látnád legszívesebben Öt az ágyban? Vagy esetleg más helyszínen...?

Melyik a jobb taktika, a lerohanós vagy az, ha türelmesen várok, amíg megkíván?

Valami ínyencség esetleg?


Olasz párom hazautazik a hétre, meg akarom lepni...



2013. okt. 27. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Egy poloban melltarto nelkul, es egy barmilyen bugyiban engem be lehet inditani :)
2013. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Sztem az én ruha ízlésem senkit nem érdekelne.

Viszont annak mindenki örülne, ha lerohannák.

Arra figyelj h ne azonnal, mert ez izgató is.

Tehát ha beléptek a szobába vagy amikor már az ágyon ültök/fekszetek, ez helyzettől függ. Ha elmentek vhova és visszaértek lehet rögtön, ahogy bezáródott az ajtó. Nincs olyan fiu aki ennek ne örülne!


Sok sikert! ;DDD

2013. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyban meztelenül természetesen,a lányok úgy a legszebbek.Nem kell lerohannod,a fiú ki van már éhezve rád szerintem.Nem kell túlbonyolítani a dolgot,menni egy férfi nehezen tud ellenállni egy nőnek bármi is legyen rajta.
2013. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami dögös ruciban mindíg megkíván.Főleg ha még rejtélyessé is teszem magam.
2013. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Párom mindig azt mondja, h jobban szereti, ha valami van rajtam, mint teljesen meztelen legyek, kedvenc színe a fekete, de van egy piros-fehér mintás tangám, annak az anyagát imádja nagyon. Az évek alatt jó pár szexi ruhát szedtem össze, és az összeset egyben csak Ő élvezheti ki.


Míg nem éltünk együtt, talik alkalmával volt, h maga a tudtad, h együtt leszünk is ilyen hatással volt Rá és rám is. Ott akkor nemigen volt olyan, h vártunk türelmesen..

Szerencsére ezzel azóta sincs gondunk.;) Ha van is, megtudjuk beszélni, bármi legyen, mindenről tudunk, mivel nincs tabu.

Szal, ha rég taliztatok, már eleve kívánni fog, taktikázni meg nem jó 5let szerintem, ha érzed, ne várj cselekedj, hidd el díjazni fogja.

Olyan ruhában, amiben jól érzed magad kényelmes, áttudod adni magad, s nem feszengsz, mer kényelmetlen.

2013. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!