Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ez a tanárnőmtől? Többi lent

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok volt egy suli buli vagyis osztály buli 3 napja a tanárnő az ofőm nagyon jó kapcsolatunk van nagyon szeret engem és én is öt mindig dicsér amugy töri és német tanár . Szóval volt ez az osztály buli és azt mondta nekem hogy én gyönyörű vagyok meg okos hogy meg hogy én vagyok a legszebb és a legokosabb nagyon sokszor megölelt és simogatta a kezemet és puszit is adott többször is ja és mélyen a szemembe nézett mosolygott rám kedveseket mondott nekem . Utána megfogta a kezem és táncoltunk is ,velem táncolt azt akarta hogy én táncoljak vele szerintetek ez mire utalhat?
2013. okt. 28. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
rád izgult a tanárod szerintem.
2013. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de hát lány vagyok és ő meg nő... De azért köszi a gyors választ
2013. okt. 28. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
belehet szálni harmadiknak?:DDD 19/F
2013. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat kérnék..
2013. okt. 28. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Vicc nelkul szerintem a tanarnod leszbi
2013. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak ki volt borulva érzelmileg.
2013. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy talán csak kedves akart lenni és még gyereknek néz.

Én is meg szoktam simogatni a kutyámat, meg a hátára fektetem, megfogom a mellső lábait és mozgatom... de attól még nem gerjedtem rá.

2013. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!