Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és nem tudom hogy mondjam el neki, vagy inkább ne is mondjam neki? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se mond meg neki! Inkább várd meg, amíg összejön mással, és kezd el a háta mögött fúrni a csajt.
2013. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó elmondanám neki de nem merem...
2013. okt. 28. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozzatok, nem kell kimondani elég ha kimutatod. Mosolyogj, keresd a társaságát, nézz a szemébe ilyesmi. Ha úgy adja az alkalom úgyis csók lesz belőle azután meg már nem kell mondani hogy tetszel mert nyilvánvaló.
2013. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2013. okt. 28. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:
nálam is ez a helyzet, és én sem merem elmondani, maximum akkor fogom, hogyha érzem,hogy jó dolog lenne a vége
2013. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is ugy tervezem hogy nyáron vagy ballagás után,mert akkor már nem lessz annyira ciki mert nem fogom minden nap látni..
2013. okt. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!