Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy magas és egy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magas és egy alacsony ember hogy tudnak csókolózni?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy nálam sokkal magasabb fiúval. én 155 cm vagyok ő pedig 180 cm körül. Még nem jutottunk el odáig hogy csókolózzunk de nemsokára itt az ideje. szóval ha például kiülünk egy padra nincs gond, de mondjuk ha mind a ketten állunk akkor hogy? Ő lehajtja a fejét én meg majd pipiskedek? Nem néz ki az nagyon hülyén? Ti mit gondoltok? Tippek tanácsok akár az első csókkal kapcsolatban? Válaszaitokat előre is köszönöm.

2013. okt. 28. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Menj el az Ikeába vagy a kínai piacra és vegyél egy sámlit! -.-'
2013. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az egyik lehajol. :)
2013. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik, mi? :D
2013. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Kapaszkodj a nyakaba, kozben o lehajol csak egy kicsiket, es bizony pipiskedni kell. Esetleg, ha nem erzekeny ra, akkor ovatosan raallhatsz az o labara, es ugy. Vagy a nyakaba ugrassz, atkulcsolod a labaiddal a derekat es ugy (ez kozteruleten kicsit furan nez ki)
2013. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Én azért megkérdezném, nem zavarja-e, ha a lábára állok. :D

Kapaszkodj a nyakába.

2013. okt. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Üljetek le. Vagy ülj az ölébe...
2013. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Aranyos tud lenni, amikor a lány pipiskedik a csókért...:D


Ne aggódj! Omnia vincit amor!

2013. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Emberek ***** válasza:
90%

én az első barátnőmmel ezt úgy oldottam meg, hogy:

-ha leültünk a padra, akkor ő velem szemben a lábamra ült

-ha álltunk valahol (autóközlekedés-mentes helyen) akkor én lent álltam az úttesten a padka mellett, ő pedig fent a járdán.

nem volt ezzel semmi gond sem. a magyar ember találékony ;)

2013. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Számomra az a legjobb, ha pipiskedhetek! Megvan a feelingje valahogy :) Köztünk egyébként legalább 25 cm van, épphogy a válláig érek. Neki nem kényelmetlen lehajolni, nekem meg olyan romantikusnak hat, amikor pipiskedek, ne félj, meglátod, hogy van ennek jó oldala is! :)
2013. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Létra folytassam?
2013. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!