Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy rendőrbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy rendőrbe. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Idén nyáron felvettek a rendőrségre dolgozni. Azóta is imádok ott lenni, imádok mindenkit, mindenki nagyon kedves, jó fej velem, de egy valaki különösen felkeltette az érdeklődésemet.. Egy nálam jóval idősebb rendőr, akivel nem sokára egy irodába fogok dolgozni... :O Én 21 éves múltam, Ő pedig nem sokára 41 lesz... :/ Ez nem is zavarna engem, de az a baj, hogy családja van.. Én viszont totál beleestem :( Tudom, hogy nem sok esélyem van nála, de valahogy nem tudok másra gondolni, csak rá, alig várom, hogy mehessek dolgozni és lássam... Akárhányszor meglát, mindig hülyéskedik velem, és ez nekem nagyon tetszik :) Nem sokára lesz a szülinapja, és arra gondoltam, hogy adok neki 1 kulcstartót, ami a kedvenc focicsapatának a logoját ábrázolja... Szerintetek nem fog megharagudni vagy ilyesmi? Légyszi csak normális válaszokat írjatok, előre is nagyon köszönöm :)


L/21


2013. okt. 28. 16:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2013. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ok, hogy van köztetek 20 év.. De EGY RENDŐŐŐŐR??????
2013. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tedd tönkre a családját, hívasd meg magad egy csomó mindenre és dobd ki.
2013. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
csak legyen rajt a lakáskulcsod is ... istenem, 21 évesen itt adjunk tanácsot?
2013. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az lesz a legjobb, ha megpróbálod leépíteni magadban a vonzalmat. Ne csak magadat lásd, gondolj arra, hogy neki családja van.
2013. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
sün!!!
2013. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Oda írtam a végére, hogy normális válaszokat kérnék....Kedves 2. válaszoló... Miért baj az, hogy rendőr?
2013. okt. 28. 16:41
 8/18 anonim ***** válasza:

Biztos nem protekcióval kerültél be oda dolgozni 21 évesen -.- Gondolom felsz optál pár hadnagyot a pozícióért.

Nem az a aj h rendőr hanem hogy családja van.

2013. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Semmi, bocsi. Igazad van, elvileg attól még lehet rendes ember.
2013. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

# 8


igen ÚÚÚÚÚÚÚÚÚGYVAAN!!!!!!!!!!!!!!!!


Kérdező, te riherongy te családokat szétromboló kis szuka!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!