Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy rendőrbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy rendőrbe. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Idén nyáron felvettek a rendőrségre dolgozni. Azóta is imádok ott lenni, imádok mindenkit, mindenki nagyon kedves, jó fej velem, de egy valaki különösen felkeltette az érdeklődésemet.. Egy nálam jóval idősebb rendőr, akivel nem sokára egy irodába fogok dolgozni... :O Én 21 éves múltam, Ő pedig nem sokára 41 lesz... :/ Ez nem is zavarna engem, de az a baj, hogy családja van.. Én viszont totál beleestem :( Tudom, hogy nem sok esélyem van nála, de valahogy nem tudok másra gondolni, csak rá, alig várom, hogy mehessek dolgozni és lássam... Akárhányszor meglát, mindig hülyéskedik velem, és ez nekem nagyon tetszik :) Nem sokára lesz a szülinapja, és arra gondoltam, hogy adok neki 1 kulcstartót, ami a kedvenc focicsapatának a logoját ábrázolja... Szerintetek nem fog megharagudni vagy ilyesmi? Légyszi csak normális válaszokat írjatok, előre is nagyon köszönöm :)


L/21


2013. okt. 28. 16:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy szétromboltam a családját, nincs köztünk semmi, együtt dolgozunk és kész... Ő nem tud semmit, nekem tetszik Ő és kész... Mér kell ekkora tahónak lenni?
2013. okt. 28. 16:47
 12/18 anonim ***** válasza:
A rendőrök gyökerek már bocsi:D utálom őket de szerintem ezzel nem vagyok egyedül ,ők az igazi bűnözők ez a véleményem ,sajnos a szomszédunk is rendőr és túl sokat képzel magáról de már őt is elküldtem a francba ,én ha lány lennék nehogy rendőr pasival nem jönnék össze ,de eszembe nem jutna rendőrnek menni de csináld azt amit te szeretnél ehhez nem itt kell engedélyt kérned, max kérdezd meg a feleségét hogy ő mit szólna hozzá?:D
2013. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Te bunkózol le mindenkit, és mi vagyunk tahók? nem vagy Te rendőr véletlen? :-)
2013. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Moncsika én nem mindenkit bunkózok le, csak aki nem tud rendes, normális választ adni... Szerintem szépen írtam, arra is megkértem mindenkit, hogy rendes válaszokat adjanak.. De látom nem megy
2013. okt. 28. 16:50
 15/18 anonim ***** válasza:

Miért parasztozod le szegény Moncsikát? :D Mit ártott?

Ja így már értem, végülis nem protekció h az egész csaldádod rendőr. Ismerem az ilyen fruskákat. Fabatkát nem ér az agyi kapacitásuk, mihelyt megérzik azt, hogy egy tiltott gyümölcs van előttük bezsong a puncijuk. Egy aktatologatást nem bíznék rád.

2013. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem tudok Vele szellemi párbajt vívni, mert fegyvertelen. Ezért bunkózik és tahózik. :)
2013. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem szépen felejtsd el, hisz családja van. És ha még ki is akarna a házasságából esetlegesen kacsingatni, ne legyél szemét, aki szétzúzza a családját.

Keress magadnak valakit, aki szabad.

2013. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Moncsika ne süllyedj le a szellemi szintjére, mert a rutinjával megver.
2013. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!