Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik valaki, azt kiszokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik valaki, azt kiszoktátok mondani neki? Vagy csak kimutatjátok? Akár kapcsolatban, akár ismerkedénél.

Figyelt kérdés
Néha sokkal könnyebb lenne az élet, ha hajlandóak lennénk ilyen egyértelmű dolgokat is kimondani, mert így megkönnyíthetnénk a másik életét, és a nem teljesen egyértelmű helyzetek is azzá válnának, elkerülve ezzel sok félreértést :)
2013. okt. 28. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szóval akkor magyarul bárcsak lenne minden embernek látnoki képessége, amivel olvasunk egymás gondolataiban? Hmmm, nem rossz ötlet.

Amúgy, nem szoktam, nem merem.

L

2013. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kimondtam, én is jobban szeretem az egyértelmű helyzeteket.
2013. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.es: Én is így értettem. :D


Egyébként én se szoktam kimondani, de állítólag látszik rajtam... :D

2013. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem merem. de amúgy sokat gondolkoztam ezen. van egy varázsa annak, amikor még nem teljesen egyértelmű a helyzet. amikor csak sejted, hogy lehet valami, de nincs meg a kényszer, hogy tetszik nekem - tetszem neki, akkor muszáj valamit összehozni. viszont néha, amikor már annyira elbizonytalanodok, akkor örülnék, ha biztosan tudhatnám mit is szeretne.
2013. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg nem rossz ötlet ez a látnoki dolog..most mondjátok hogy nem jönne jól, na! :D


Köszi a válaszokat!

2013. okt. 28. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!