Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Blaha környéke és az onnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Blaha környéke és az onnan induló villamosjáratok mennyire veszélyesek kora reggel/hajnalban?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 03:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A 4-6os semennyire. A népszínház utcába pedig be nem tenném a lábamat, maximum fényes nappal, bár az még a főút mellett van, elvileg nem annyira para.


Hát én nem szeretek este/hajnalban mászkálni. Mondjuk éjféltől hajnal6ig.

Egyébként az emberek ezt túlgondolják. Annyira nem durva a helyzet, mint ezt sokan gondolják. Pont annyira kell vigyázni, mint a mester utcánál, vagy az oktogonon.

2013. okt. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Sose èrettem a vidèkieket...sory...èn 24 ève 8.kerületi vagyok (magyar mielött belèm köttök) ès mièrt lenne veszèlyes egy utca is Pesten??Amiket hallotok meg làttok meg olvastok annak 97% kamu ès akik mondjàk azok meg tulloznak...senki senkit meg semmit nem bànt OKK NÈLKÜL!
2013. okt. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régebben tök sokat jártam a Baross u-n (gyalog!!!) sose volt semmi bajom. Egyszer asszem egy részeg valamit beszólt.


Szerintem a Blaha nem vészes. Mondjuk számít az is kinek. 16 éves 40 kilós kiscsajnak, vagy normál felnőtt embernek.

2013. okt. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Blahán késelt ezelőtt pát évvel az a román-cigány kisgyerek.....azóta ott nem volt ilyen késeléses gyilkolásos dolog.
2013. okt. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
A népszínházat azért kerülném, de hajnal és reggel felé szerintem a cigok alszanak még.
2013. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!