Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek a lányotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek a lányotoknak hogy barátjával aludjon, aki februárban tölti a 18. szülinapját, barátjával több mint 2 éve vannak együtt?

Figyelt kérdés

csak azért kérdezem mert apu megígérte hogy fél év elteltével egengedi, ezt akkor mondta mikor összejöttunk, nos az a fél év már 4x eltelt és semmi. Soha nem aludtunk még együtt és bulizni sem engednek. Szeretjük egymást barátommal nagyon de félek hogy ez egy idő után már nem fog beleférni neki, hiszen felnőtt férfinek alapvető hogy a barátnőjével aludjon 22 évesen. Anyu talán jobbamegértené helyzetemet, de annyira már nem hogy engedényebb legyen, ő is ugyanúgy pórázon tart ahogy apu.

Mit tegyek ? Hiába beszélek velük nem érdekli őket, csak azt látják hogy nem, nem és nem.



2013. okt. 29. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

ha 17 éves vagy, akkor sajnos a szüleid beleszólnak.


Bár én megengedném a lányomnak, mert ha nem itthon, akkor máshol...

2013. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

amit még kifelejtettem: apu azt hiszi hogy még mindig szűz vagyok, pedig mi már 1 hónap után lefekünk


18/L

2013. okt. 29. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Mi másfél hónap ismertség után aludtunk együtt (én 16/f ő 14/l)
2013. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az apád buta, ha azt gondolja, hogy 2 éve együtt vagytok és még szűz vagy. Értelmes felnőtt ember inkább azt akarná, hogy a lánya biztonságban legyen otthon és ne a kocsiban kelljen töltenie az együttléteket.


Kb. félév után megengedném, hogy együtt aludjatok úgy, hogy megismerkedtem a fiúval. És igen, lehet, hogy csak 16 éves voltál akkor, de inkább otthon, mint máshol..

2013. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen elég furán látják a helyzetet, és ez már elég nyomasztó. de hogy oldjameg ? ti hogy csinálnátok? mert hiába az a pár hónap és betöltöm azt a bűvös 18at, tudom hogy semmi sem fog változni ha nem teszek ellene semmit, én meg nem tudom és nem is akarom hogy ez így maradjon. elegem van belőle
2013. okt. 29. 16:01
 6/9 A kérdező kommentje:
a 4. válaszolónak köszöszönöm és igaza van mert már kénytelenek voltunk többször is kitalálni valamit hogy együtt lehessünk, mert itthon nem tudunk. nem akarom hogy rámenjen a kapcsolatunk
2013. okt. 29. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom amúgy milyen viszonyban vagytok.. De én megkérdezném a helyedben, hogy :


1. Miért nem bízik bennem?

2. Meddig akarja még húzni az időt?

3. Ő a helyemben mit tenne, ha totál szerelmes lenne és mégsem teljesedhetneki ki a szerelme?

2013. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
katolikusok mi?
2013. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8: azok azok .. :D


7: sajnos soha nem tudtam vele igazán beszélgetni, és nem is akarok, felszínes kapcsolatunk van, és nem tudom hogy kezelkem. Kiskoromban távolodtam el tőle és ez azóta sem változott, csak annyit beszélünk amennyit muszáj, igazából őszintén soha nem beszélgettem vele. Fáj, hogy így van, de tudom hogy nem az én hibám, én nem csináltam semmit, ő volt az, aki kiváltotta belőlem, és ugyanígy van vele nővérem is.

2013. okt. 29. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!