Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy lány mindig piszkál minden hülyeségel de sokszor szemez velem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Tetszel neki
2013. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha szemez veled a csaj, akkor azzal biztatni akar, hogy ne legyél töketlen, merjél udvarolni neki, hívjad el valahova.


20 évvel ezelőtt még nem volt ennyi töketlen srác, csajok akkoriban még nem kényszerültek arra, hogy kezdeményezniük kelljen.

2013. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a csajnak van barátja és most nem tom hogy mit is szeretne pontosan tölem :/
2013. okt. 29. 16:09
 4/9 anonim ***** válasza:
hát akkor lehet csak kalandot :/
2013. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nemtudom de már ezt egy jó ideje csinálja velem de mással meg nem szóval nem tudom :/
2013. okt. 29. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnád a választ, nem írnád a kérdésben, hogy "szemez velem", mert a szemezés eleve az érdeklődés jele.
2013. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ebben végulis igazad van de mégis én azt nem tudom hogy mit akar tölem ?
2013. okt. 29. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezed?:D Menj oda hozzá és kérdezd meg, hogy miért néz Téged!
2013. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy az lesz :D
2013. okt. 29. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!