Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy csajt kitorolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volivér kérdése:

Hogy lehet egy csajt kitorolni az agyambol?

Figyelt kérdés
Ugy ertem mar ket honapja nem vagyunk egyutt es sok nap van amikor eszembe se jut. De egy egy helyrol pillanatrol stb eszembejut es teljesen magamba furdulok egy csomo ideig
2013. okt. 29. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert még mindig szereted.... Ez addig nem fog változni, amíg ki nem szeretsz a lányból véglegesen...
2013. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rengeteg idő a barátokkal, hülyülések, új élmények, új emberek, új barátnő... és az élet megy tovább
2013. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Wc papir,vagy csinalj mast.:) csajozz be.:) ismerkedj lanyokkal.:))) meg csinald a hobbid.:) ha van.:) ne gondolj ra.:) enis most estem tul rajta meg nem teljesen,meg azert gondolok ra,de nem fordultam magamba,sirj egyet aztan kesz.:D sportolj.:D ne gondolj a szep emlekekre,arra gondolj hogy jobb ez igy mert o szarul csinalt vmit.:) konnyebb lesz.:) nekem 2 hete hogy szakitottunk
2013. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2013. okt. 29. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
hülye vagy... mindenki az.. kijelölöd az adott mappát és Shift+Del
2013. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!