Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell tenni ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mar egy eve nagyon tetszik egy fiu, es ezt o is tudja. De az a baj, hogy harom ev van koztunk es mindig azt mondja, hogy tul fiatal vagyok. Nagyon felek, hogy elvesztem, mert nagyon tetszik es fogalmam sincs, hogy ilyenkor mit kellene csinalni. Segitsetek, kerlek! Ha valaki azt irja, hogy felejtsem el, akkor az mintha ott se lenne, nem fogok vele foglalkozni, mert NEM szeretnem ot elfelejteni! Elore is koszonom!

2013. okt. 29. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En 14, o 17
2013. okt. 29. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
tényleg fiatal vagy hozzá de 2 év múlva jó lesz a helyzet
2013. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csinaljak?
2013. okt. 29. 18:35
 5/5 Missi_Key ***** válasza:
sztem mondd neki ha most nem kellesz neki, később se kelljél, hátha ő is megijed, ha megérzi h elveszíthet...ha nem akk meg úgysem jelentesz neki semmit.
2013. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!