Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy 17 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy 17 évesen nem borotválom a puncim? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy így jobban tetszik, mintha csupasz lenne. Pár hónapja összejöttem egy sráccal, még nem szexeltünk, de tervezzük. Ő nem tudja, milyen nekem ott lent. Szerintetek sokkot fog kapni, ha meglátja? Esetleg meg is undorodhat tőlem?
2013. okt. 31. 06:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%
Még mindig az ősdzsungel van meg?
2013. okt. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Lehetséges
2013. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
szerintem borotvált le.bár van akinek így tetszik,de először inkább csupaszan...
2013. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem valahogy hozd fel a témát ha szexről lesz szó, és akkor kiderül mi a véleménye
2013. okt. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Általában igényesebbnek tartják a borotváltat, de még az is lehet, h a srác a fazonra nyírtat szereti. Igazat adok a 4-esnek, ezt beszéld meg vele.
2013. okt. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz :) a barátnőmnek is szőrös és nekem nagyon tetszik! Nem kislánnyal akarok ágyba bújni...
2013. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
14%
Igénytelen
2013. okt. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Bikinivonalat kapd le + nyírás. Nem kell teljesen szőrtelennek lenni, de lássa, hogy igényes vagy.
2013. okt. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Normális esetben nem lenne szabad h ez gáz legyen. De beszélgessetek erről, h neki mi jön be. ha esetleg amiatt szakít veled h neked nem csupasz, akkor nem is szeret. Annak idején bnőmmel mi is szóbahoztuk a témát. Nekem nem tetszik a csupasz, így még örült is h nem kell miattam borotválni ha épp nincs kedve. Bár neki iszonyú sok szőre volt, engem az sem zavart mikor először megláttam. Szerelmes voltam. 23/F
2013. okt. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan....minek szeded le?

ha ezt nem fogadja el akkor ezt a kapcsolatot már megette a penész!!


ez alap, h fogadjuk el úgy a másikat ahogy van!

2013. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!