Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek ez tetszene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek ez tetszene?

Figyelt kérdés
Csak a bikini vonalam borotválom/gyantázom, a többit 2 hetente nyírom.

2013. okt. 31. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem abszolút bejön, nem szeretem a csupaszt mert nem nőies hanem kislányos. 23/F
2013. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan :) ez nálam előny, sokkal nőiesebb így!
2013. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek igen, valakinek nem.
2013. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Nekem NEM

A kislányos, kopaszt szeretem

Racionális oka van! Nem szeretem, ha tele megy a szám szőrrel...

2013. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem kell olyan durván nyalni, hogy a lány szőre is kihulljon tőle. Különben is, ha rövid, akkor azzal hogy meg tele a szád??

:D

2013. nov. 6. 11:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Különben tényleg baromság az amit sok helyen hallok, olvasok, hogy a szőrös punci nyalásakor telemegy a fiu szája szőrrel. Nekem volt pár szőrös puncis bnőm, sőt az egyikőjük kifejezetten bozontos volt. Elárulom, h a punciszőr nem hullik, nem jön csak úgy ki, egy szál szőr sem került a számba sosem.
2013. nov. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DreamWeaver ***** válasza:
60%
A legjobb fazon, amit leírtál. Nőies, egészséges, természetes. Én is meg tudom erősíteni azt a tényt, hogy egyáltalán nem okoz gondot orális szexben. Azok a részek, amik elsősorban kényeztetésre rendeltettek, anatómiailag nem szőrösek. Egy buta városi legenda, hogy telemegy a száj szőrrel. Akinek van tapasztalata olyan lánnyal/nővel, aki akár még igazán bozontos is volt, az ezt nagyon jól tudja. És nem árt némi alapvető ügyesség sem. :) Ami viszont mindennél fontosabb. Lányoknál, nőknél a fanszőrzetnek nem elhanyagolható szerepe van. A szőrzet véd a baktériumoktól és a karcoktól, kidörzsölődéstől. Nem véletlenül van az ott. A legyalult bőrfelületet ápolni és kezelni kell és az eltávolított védelmet pótolni. Szabad döntése mindenkinek, ha ezt a védelmet inkább pénzért megvásárolja, miközben a természet ingyen adná. Az a lány, aki igazán igényes önmagára nézve, tisztában van mindezzel, ápolja és tisztántartja intim testrészét és nem szőrteleníti.
2013. nov. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én dugnálak! :D
2013. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!