Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az előváladéktól mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előváladéktól mennyi az esélye, hogy terhes lesz a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szeretkeztem és nem védekeztünk, mikor már úgy éreztem hogy elég akkor kivettem és úgy élveztem el. Attól félünk, hogy az előválakéktól baj lesz. Tudom, hogy kicsi az esély rá de mennyire?

2013. okt. 31. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kicsi az esély. olyan 50% ami elég sok.
2013. okt. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyűjteni 72 órásra vagy abortuszra. De sok szép fiúcska és leány név van a naptárban.
2013. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekemis volt ilyen, nehéz lesz azaz időszak,amíg kihúzzzátok,és elég stresszes.(amíg meg nem jön neki)

nyugi, nagyonnagyon kevés, nem lesz baj, nekünk 2x volt így.egyszer sem volt baj:)

2013. okt. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van rá esély. De próbáld ki, és akkor megmondod.
2013. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!