Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » És még neki áll feljebb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És még neki áll feljebb? Miért koptat le folyton? Miért nem képes rám szánni egy kis időt?

Figyelt kérdés

Holnapi randit lemondta a srác, akivel már régóta ismizek. Szimpi volt, én is neki, jókat csevegtünk stb... Ő kérte a randit. Ez volt a második, amit így intézett el: Ráér ma, és semmi más programot nem szervez be, mert nagyon szeretne végre megismerni, most írta, hogy haza jött külföldről egy haverja, és el kell kísérnie fogorvoshoz, meg közbe jött valami, egy jogi képviselőhöz mennek. (teszem hozzá, hogy ezt neki már korábban tudnia kellett) És hogy van-e kedvem beutazni hozzá, de csak pár perce lesz. Ha nem akkor vasárnap, de az se biztos,aztán majd meglátjuk. Nem válaszoltam neki, és kiborult, hisztizni kellett. De mivel lekoptatás az egész, még neki áll feljebb?


Ui.: Fb-n tini csajokkal szórakozgat, netes társkeresőkről szedi fel őket. Nem randizik, stb... Ma is csak miattam megy el a fodrászhoz, mert már úgy megnőtt a haja, hogy nem mutatkozna nő előtt vele.


2013. okt. 31. 08:11
 1/4 zotanbro ***** válasza:
csak jatszik..
2013. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ez így fog menni még sokáig,amíg nem veszitek észre,hogy ezek mindig is csak ezt fogják csinálni.Ne is csodálkozz rajta,te is tudod milyen.Akkor mit vársz tőle?Ahelyett, hogy keresnél magadnak egy normális srácot ezzel a hülye gyerekkel szenvedsz itt a semmiért.
2013. okt. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ott van, hogy nem válaszoltam neki. Nem érdekel. Már mással ismerkedek. Csak kíváncsi voltam más emberek véleményére, hogy vajon miért csinálhat ilyet egy ember.
2013. okt. 31. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled.
2013. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!