Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok fiúk egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok fiúk egy ilyen plusz ajándékhoz?

Figyelt kérdés
A barátomnak most lesz a 18. szülinapja, és vettem neki ajándékot, de emellett még "adnék" neki valamit. Másfél éve vagyunk együtt, sokszor mondta már, hogy szopjam le, de sosem akartam. Hát most megtenném, plusz még meg is lovagolnám, mert azt sem csináltam még vele soha. Szerintetek örülne neki, felfogná ezt is különleges alkalomnak, vagy nem? :D
2013. okt. 31. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
nyerget is vigyél:D
2013. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egy prosztataizgatásnak jobban örülnék.
2013. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
biztos örülne és tizstelet neki. én fél év után kidobtalak volna ha nincs orális sex.
2013. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, mondjuk ez a "meglovagolnám" ritka szarul hangzik így visszaolvasva. Mintha valami zsoké lennék. Na mindegy.
2013. okt. 31. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerinted van olyan fiú aki ennek nem örülne??!! :D :D


Élvezném :D

2013. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kamukérdés
2013. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne, és ha elég intelligens, akkor felfogná hogy különleges alkalomról van szó
2013. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak aztán vigyázz nehogy rákapjon, aztán már egyenesen elvárja... ilyenek ezek.


Tisztelet, és tisztelgés neki, hogy ilyen sokáig kibírta nélküle. Te meg nőjj fel.

2013. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6 XD

Utolsónak: Miért is nőjjek fel? :O

2013. okt. 31. 10:44
 10/10 anonim ***** válasza:
örüljé mán neki hogy leszo p bmegxdddd
2013. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!