Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyire álszent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire álszent egy férfi? Ő lefeküdhet akárkivel, de ha a csaj nem szűz, már nem is kell?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__15..


Ez a válasz, ami kicsit kiverte nálam a biztosítékot. : Ez végre egy nagyon jó kérdés. Szerintem nagyon sokan vagyunk így ezzel. Borzasztóan fel tud hergelni, ha elképzelem a barátnőmet mással. Hála az égnek a barátnőm szüzességét én vettem el, de néha elindul negatív irányba a fantáziám. Az elötte levő nem volt szűz, és idegesített is, viszont azóta már nagy ívben le.sz.rom, hogy ő kivel mit csinál, mert a mostani barátnőmhöz sokkal jobbankötődöm, mint az "elődjéhez" valaha is... Ráadásul vele annak ellenére, hogy elvileg tapasztalt volt, sokkal rosszabb volt a szex -mostmár tudom, hogy egyszerűen nem is kívántam, másrészt nagyon sz.ar amikor valaki mindent ő akar alakítani -pl így, vagy amúgy tartsd a fejed amikor csókolózol, mert így szoktam meg, vagy pl én nyaljam mindig, havonta meg is d.ghatom ha kegyes hozzám, ráadásul ő az orált nem viszonozta... Hjajj, rengeteg nyűgje volt annak a nőnek...-legszívesebben le is tagadnám. Viszont visszatérve a kérdésre, én teljesen megértelek kérdező.


2013. okt. 31. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, ha a lány nem szűz.
2013. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is csak szűz csajjal tudom elképzelni a jövőbeli kapcsolatomat.

21f

még nem volt nőm.

2013. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az, mert én 17 vagyok és még szűz, de ez durva hogy a fiúknak mindent lehet!
2013. okt. 31. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:
dehogy lehet nekik mindent:D az ilyen és hasonló idiótákat el kell kerülni, és kész:)
2013. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta azt neked, hogy csak és kizárólag ilyen agyhalott nyomorultakkal lehet kapcsolatod? :D
2013. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, okés tudom, de ez olyan idegesítő volt .
2013. okt. 31. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz vele egyet, akkor ne foglalkozz vele.
2013. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az ilyenekkel.
2013. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!